Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#bankowosc #banki
W jakim banku założyć konto, aby w aplikacji mobilnej oraz po zalogowaniu na stronie internetowej nie było absolutnie żadnych reklam i marketingowego gówna typu załóż super lokatę za 3% w skali roku, etc? Innymi słowy, szukam banku bez marketingowego #!$%@? i wciskania mi gówna na każdym kroku, jestem skłonny płacić za konto do mniej wiece 300 zł miesięcznie pod warunkiem, że przy korzystaniu z usług ani razu nie pojawi się żaden marketingowy syf i żaden uposledzeniec nie będzie do mnie wydzwaniał z ,,super" ofertą, którą ja i tak mam w dupie.
  • 13
@642425: ING ma przyjazne GUI. Czasem po zalogowaniu pojawia się jakieś info ale nie jest to coś irytującego. SMSy można chyba wyłączyć te marketingowe gdzieś albo nie wyrazić zgody zakładając konto, choć też dużo tego nie przychodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@john_carmack: chyba nie prawda, znajomi skarżą się, że od pewnego czasu przy wykonywania operacji przez mobilke pojawiają sie popupy z reklamą lokaty - dla mnie to juz jest nieużywalny szajs, nie wyobrażam sobie abym przy robieniu np. na szybko przelewu miał jeszcze zamykać jakieś gówno reklamy itd. Także w pko konta raczej nie założę. Choć przyznaje, kiedyś miałem tam konto i było ok, ale to już dość dawno temu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tang0: możliwe. Możliwe też, że trzeba po prostu wyłączyć zgody marketingowe itd. (które ludzie często z automatu wyrażają, a później marudzą, że ktoś im dupe zawraca)
@642425: w peopay (apka od pekao) wyskakuje co jakiś czas pytanie czy podoba ci się aplikacja jak nie wystawisz oceny w sklepie play, poza tym jest jedna belka z jakimiś propozycjami kredytów czy lokat ale mała, tylko na głównym ekranie i nie jest nachalna, podobno można sobie pododawać jakieś opcje na ten główny ekran ale nie korzystam z tego prawdę mówiąc bo ja z apki to tylko przelewy potwierdzam
@642425: będzie ciężko. W bankach często równie wiele julek pracuje nad „performensem i marketingiem” w apce niż programistów.

Jakby była jakaś usługa, ze nie widzę nigdzie żadnych reklam (banery na ulicach dla mnie są szare, nikt do mnie nie dzwoni), to mógłbym płacić i 1000 zł miesięcznie. #!$%@? marketing, #!$%@? reklamy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jabulani: o to to, też bym chętnie subskrybował rzeczywistości bez marketingowego syfu. Niczym w życie nie gardzę bardziej niż marketingiem