Wpis z mikrobloga

@Xefirex: Chyba jakiś #!$%@? mechanik, potrzymałby auto dwa dni, skasował cie 400zł + części i wszyscy byliby zadowoleni, ale trafiłeś na jakiegoś mało nieogarnięty mechanika, któremu chciało się coś zrobić za 50zł i tak to się kończy.
  • Odpowiedz
@Xefirex samochód naprawiony i to za marne 50zl a chłop narzeka bo tylko 2 minuty. Lepiej jakby tydzień stał u mechanika i zawolalby 500zl a tak naprawdę zrobił to w 2 min? Czulbys się lepiej?
  • Odpowiedz
Czy 50 zł za 2 minuty roboty to uczciwa cena, czy mnie wyruchali?


@Xefirex: no to chyba zajebiscie, ze tak szybko zrobili i moles jechac dalej, nie? Jak by cie trzymali dwa dni za 50 zł to byś sie mogl wkrwic
  • Odpowiedz
  • 9
@Xefirex nie no, za te 50 zł to on sobie życie ułoży. Zamiast się cieszyć że samochód szybko naprawiony, to jeszcze narzekasz na tak wygórowaną cenę xD Aby nie wzywaj elektryka, albo hydraulika bo skasują Cię dużo więcej za chwilę roboty.
Mogłeś sam naprawić, byś zaoszczędził ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 8
@Xefirex W pewnej dużej firmie, na hali produkcyjnej uległa awarii maszyna, bez której nie była w zasadzie możliwa jakakolwiek dalsza produkcja. Ponieważ sprzęt był bardzo drogi, a każda godzina przestoju powodowała olbrzymie straty, bez zwłoki wezwano specjalistę, aby zbadał sprawę i rozwiązał problem.
Niedługo potem w fabryce zjawił się wezwany fachowiec. Obejrzał uważnie zepsuty sprzęt i niemal natychmiast zorientował się o co chodzi. Wziął młotek i dwa razy mocno uderzył w jedno
  • Odpowiedz
@Xefirex: koleś naprawił ci bieg w 2 minuty i chciał tylko 50zł?

ja ostatnio odebrałem auto z naprawy... stało 2 miesiące, naprawione pierdyliard rzeczy które wyszły po drodze, ale to z czym przyjechałem nie i rachunek przekroczył 5k a ty się o 2 minuty i 50zł czepiasz?
  • Odpowiedz
@Xefirex: frajer z tego mechanika. Mógł wziąć auto na jeden-dwa dni, wziąć od ciebie 850 złotych za naprawę dynksa i na koniec powiedzieć - jeździć obserwować.
  • Odpowiedz