Wpis z mikrobloga

Siema siema, daję raport z postępów rozwojowych. Miałem bana na miesiąc to nie mogłem dać znać co i jak, ale mogłem z świeższą głową bez wykopu podejść do tematu.

Ogólnie chodzi o to, że miałem zacząć ćwiczyć, uczyć się angielskiego, brać zimne prysznice, medytować i zobaczyć jak to wpłynie na mnie.

- zimne prysznice- tu po mału wytrzymywałem w coraz zimniejszych, ale przed świętami się pochorowałem i zacząłem brać ciepłe i po nowym roku wróciłem małymi krokami do zimnych.

- siłownia - tutaj po mału do przodu, ogólnie zacząłem w listopadzie. Ćwiczę bez trenera przez skąpstwo i nie liczę makro. Robię FBW Sakera. Teraz nabrałem systematyczności i mam wrażenie, że moja klatka piersiowa nabrała trochę kształtu. Na wyniki siłowe przyjdzie czas. Dodatkowo na siłowni chodzę na zajęcia z jogi raz w tygodniu.

- angielski- z anki mało robiłem bo długo się wgrywało i chcę się skupić na zdaniu testu z działów, oraz egzaminu pod koniec miesiąca.

- medytacja- tego nawet nie próbowałem bo uznałem, że może za dużo od razu tego wszystkiego i nie sprawdzałem żadnych poradników

Samopoczucie ostatnio słabe, czuję się przybity, ale to może być przez to, że w innych swerach mi się nie powodzi. Po świętach wstawałem o 10 bo nie dałem rady wcześniej i nie mogłem zasnąć w nocy. Jedynie wstawałem rano, ogarnąłem się i szedłem na siłownie a później siadałem do angielskiego.

#rozwojosobisty

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/69296367/#comment-245968479

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegro_pisarz: A jakiś czas temu pomyślałem co tam u ciebie, bo najpierw obiecujesz, że dasz znać jak tam postępy, a później milczysz. Nie miałem pojęcia o banie.

ale mogłem z świeższą głową bez wykopu podejść do tematu.


lol, jasne i tak przez cały miesiąc nie zaglądałeś na wypok, nic a
  • Odpowiedz