Wpis z mikrobloga

@Krupier tutaj raczej chodzi o kolejność działań. Pierwszy puszczasz 2 a potem masz pierwszeństwo przed 3. Pytania na prawko zawsze są tak skonstruowane.
@Krupier: przecież tu jest kolejność 2,1,3 co w tym dziwnego, najpierw droga z pierwszeństwem (2), potem zasada prawej ręki (1) i na końcu (3) bardzo proste pytanie. Nie mam prawka a wiem więcej niż wy. Bo jestem zwykłym teoretykiem, tak samo było z kartą rowerową znałem idealnie przepisy, a praktycznie się nie nadaje jestem naturalnie niestaranny. Najlepsze jak koledze z prawkiem w czasie jazdy tłumaczyłem znaki XD. On ma bo jest
Nie mam prawka a wiem więcej niż wy.


@sols: ty to jesteś.

Chodzi o to, że są po prostu dwie prawidłowe odpowiedzi, a uznawana tylko jedna. Pytanie nie jest o kolejność przejazdu.
Rzecz w tym, że po pierwsze w pytaniu są dwie poprawne odpowiedzi, a po drugie po zaznaczeniu jednej z tych prawidłowych pokazuje, że jest błędna


@reksiuzgdyni: i jeszcze specjalnie (bo nie uwierzę, że nie) dali jedną z poprawnych jako pierwszą.

Czyli czytasz pytanie, czytasz pierwszą odpowiedź, widzisz i jesteś pewien, że jest prawidłowa (bo jest) więc dalej nie czytasz, zaznaczasz i co? Błąd. xD
Nie ma pierwszeństwa przed 3 bo ma znak STOP. Jeśli dalej masz prawo jazdy to je odłóż na półkę, kup miesięczny i nie wsiadaj za kółko dopóki się nie dokształcisz
@Krupier: Tak, specjalnie dają, żeby uwalić. Te pytanie ma za zadanie sprawdzenie, czy kierowca będzie wiedział jak działa kolejność przejazdu na skrzyżowaniu i w pierwszej kolejności musisz zaznaczyć, że masz ustąpić 2. Tak jak z tym skrzyżowaniem równorzędnym i 3 samochodami skręcającymi w lewo. Nie ważne kto ma pierwszeństwo, tylko komu masz ustąpić.
Nie ma pierwszeństwa przed 3 bo ma znak STOP. Jeśli dalej masz prawo jazdy to je odłóż na półkę, kup miesięczny i nie wsiadaj za kółko dopóki się nie dokształcisz


@biauy03: ja #!$%@?ę następny. Kto was tego uczył?

I jeszcze typowe #!$%@? o oddaniu prawa jazdy, o ironio. XD
@biauy03: O kolejny który nie wie że znak STOP ma taki sam status pierwszeństwa jak znak Ustąp. Napisałeś bzdurę i jeszcze piszesz te kocopoły o odkładaniu prawa jazdy komuś kto ma racje. Komedia.
@marjan1234: Gdyby było tak jak piszesz to pytanie powinno mieć treść „kto pierwszy przejeżdża przez skrzyżowanie” albo „ wskaż prawidłową kolejność przejazdu pojazdów”.

W tej formie jaką ma teraz, usprawiedliwienie tak oczywistego błędu na zasadzie „co poeta miał na myśli” to absurd.

Fakt jest taki że pytanie ma taką treść jaką ma i że ma poprawne odpowiedzi. Samo to byłoby jeszcze do olania, gdyby nie fakt, że system pokazuje, że odpowiedź
@reksiuzgdyni: w ogóle to chyba coś się zmieniło bo jak ja te 20 lat temu zdawałem to była możliwość wielokrotnego wyboru odpowiedzi z tego co pamiętam. I wówczas takie pytanie jest spoko.