Wpis z mikrobloga

Czułem, że to połączenie wyjdzie źle, ale wyszło jeszcze gorzej. xD

Nie jestem jakimś wielkim malkontentem, uważam, że Szczecin zmienia się naprawdę fajnie (a filharmonia pasuje do otoczenia!), ale to... nie no nie.

https://wszczecinie.pl/aktualnosci,elewacja_slynnej_kanapki_przy_galaxy_odslonieta_wykonawca_chcielismy_zaspokoic_ciekawosc_mieszkancow_foto,id-43326.html
#szczecin #nieruchomosci #patodeweloperka
Pobierz Krupier - Czułem, że to połączenie wyjdzie źle, ale wyszło jeszcze gorzej. xD

Nie ...
źródło: comment_1673366502gOVMUfE7gWrv7p6C6yznSL.jpg
  • 22
@Dorciqch: kamienice to wszystkie mamy piękne. Wystarczy się przejść po mieście i poprzyglądać nawet tym zaniedbanym. Jak wszystkie odrestaurują (i zwalczą reklamozę) to będzie petarda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: może nie wygląda zbyt pięknie, ale na pewno lepiej niż ta dziura w dupie, która była przed tym. I tak żadna strata: odkąd przyklepano tam budowę galaxy to stracony kwartał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier:
A całość imo wyglądałaby lepiej gdyby kamienica była obudowana w całości naroślą (od góry też), chociaż dobrze że w ogóle ta kamienica jest uratowana. Do widoku narośli przywykniemy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: a pomyśleć, że ludzie na początku XXw. narzekali, że nasze szczecińskie kamienice są nudne, monotonne i brzydkie. A teraz się nimi zachwycamy
A całość imo wyglądałaby lepiej gdyby kamienica była obudowana w całości naroślą (od góry też), chociaż dobrze że w ogóle ta kamienica jest uratowana. Do widoku narośli przywykniemy


@Dorciqch: o, w sumie niegłupie. Wówczas faktycznie wyglądałoby to lepiej.

a pomyśleć, że ludzie na początku XXw. narzekali, że nasze szczecińskie kamienice są nudne, monotonne i brzydkie. A teraz się nimi zachwycamy


@Dorciqch: gdzie tam, większość dalej narzeka. XD

Ja tylko ubolewam,
ja #!$%@?, nawet linia okien się nie zgadza. Pod tym względem Szczecin to wiocha.


@spokoromek: Tu zadziałał rachunek ekonomiczny. Żeby obudować tą kamienicę w jakiś pasujący sposób to policz sobie budowę x2. Nikt nie zapłaci takich pieniędzy za mieszkanie z widokiem na parking galaxy albo torowisko. Więc obudowali kamienicę jakimiś budżetowymi klitkami. Chociaż tyle że kamienicę uratowali.