Wpis z mikrobloga

Mnie to dziwi nie? Że High League chciało tej walki Jacka z Najmanem. No bo wiecie, wydaje mi się że już wszyscy mają dosyć tego Jacka nie? Najman też nie ma najlepszej opinii. Dużo ludzi tam narzekało już na jednego i drugiego. Poza tym oni to reklamują jako najdroższą walkę itd. Przynajmniej dla Jacka, a dla Najmana pewnie też. Ja wiem mniej więcej ile oni za tą walkę zarobią, nie mogę powiedzieć chociaż wiem z pewnego źrodła, no i to są pieniądze no... niemałe. A nawet całkiem duże można powiedzieć. Jak na polski freak fight spore, czyli ogólnie duże. No i teraz wiecie czy ta walka sie High League opłaci? Nie wiem... Tym bardziej, że no mi się wydaje, że Freak fighty w Polsce się kończą powoli, że to zainteresowanie spada. Szczególnie właśnie przez obecność i tu już bez złośliwości takich gości jak Jacek np. którzy po prostu ludzi męczą już. Ludzie już trochę nie chcą tego oglądać. Samo to że walkę Jacka z Najmanem nazywa się teraz finałem freakfightów no to sugeruje, że tak jakby to już się wypala i się kończy. No zobaczymy, ja narazie z tego odszedłem, dobrze mi się powiem wam to ogląda i komentuje z perspektywy widza. Mam taki większy dystans jak na to patrzę z boku, więcej mogę powiedzieć jakoś tak lepiej się odnieść nie? Tym bardziej jak nie jestem związany z żadną konkretną federacją. To też wpływa można powiedzieć na jakąś tam moją wiarygodność jako commentery, tak jak pamiętacie jak w to wchodziłem to miałem takie obawy jak to będzie wyglądało. Czy bym wrócił? Nie wiem, może za jakiś czas. Pytanie tylko czy to się do tej pory nie skończy albo przygaśnie na tyle, że no nie do końca będzie po co wracać.
#famemma
Pobierz Azorek77 - Mnie to dziwi nie? Że High League chciało tej walki Jacka z Najmanem. No b...
źródło: comment_1673363181ZLVatARCnaqOYsrTb1CP6G.jpg
  • 25
@Azorek77: to fame to az tacy nieudacznicy, zeby wypuscic mityczna, epicka, rozbijajaca zasiegowy i finansowy bank walke najmana z muranem do konkurencyjnej federacji, majac obu zawodnikow w swoich szeregach? hmm, no nie wiem
Dla mnie Najman i Murański siebie warci. Obydwoje dużo gadają, a nic nie pokazują. Z ich wypowiedzi, to istne zabijaki, lecz w dniu walki to jeden szybko odklepuje, a drugi prawie nic nie zadaje ciosów. Ich zestawienie spokojnie mógłbym dać na karcie jako 2-gą bądź 3-cią walkę.
@Kroledyp: @CHAPLN: dzieciaki to masowo kupują. To właśnie dorosłe osoby z wykopku się pytają o strumyczki bo im szkoda wydać 40pln. A takiemu dzieciakowi nie szkoda bo po pierwsze to nie jego hajs, po drugie nie zna jego wartości po trzecie rodzice się umówią na wieczorek towarzyski przy flaszcze z znajomymi. Tamci przyniosą swoje dzieciaki i zrobią zbitę na to ppv.
@WhiskeyIHaze: Dokładnie jest tak jak mówisz, plus dzisiaj są bardzo nowoczesne dzieciaki. Mają od rodziców te swoje karty doładowane jakąś kwotą, pay-pal i inne czary to sobie kupują. To nie rok 2010 a zwyrol w takim utkwił
w dniu gali pirackie discordy sa #!$%@? 12-latkami pytajacymi o 'strym do walki leksi',


@CHAPLN: tak samo jak wykop. A jednak sprzedają po te 200k-400k ppv. Więc skoro nie wykopki i nie 12 latki to kto to kupuje? Sami poważni biznesmeni mojego pokroju? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kroledyp: Teraz już wiem czyje zdjęcie miało być w poscie zamiast kubicy. Bo przez chwilę myślałem, że to twoja
@WhiskeyIHaze: strzelam, ze tzw. normiki - ode mnie ze znajomych np. samotna matka, ktora nie chce nawet slyszec o nielegalnych transmisjach, bo jeszcze wojtek gola ja scignie, ja tez nierzadko kupowalem jak ogladalem do flaszki ze znajomymi i wypadalo odpalic gale w HD na tv

a dzieciaki skoro sa takie nowoczesne, to chyba kumaja, ze jest darmowy stream do kazdej gali w internecie ¯\_(ツ)_/¯
to nie 2010 ze sport na zywo
a dzieciaki skoro sa takie nowoczesne, to chyba kumaja, ze jest darmowy stream do kazdej gali w internecie


@CHAPLN: kumają też, że istnieje thepiratebay ale jednak kupują sobie netflixa, amazona i disney+ oraz gierki na steam. mają abonamnty na spotify czy tam tidala. już nie wspominam o kupowaniu skórek do gówno gierek. To nie jest 2010 rok, żeby ludzi nie było stać na rozrywkę ( ͡° ͜ʖ ͡°
@WhiskeyIHaze: no ale to te 12-latki placa za netfliksy, amazona, disney? nie sprawdzalem tego, ale intuicja (i obserwacje) mi podpowiada, ze jednak tzw. normiki ktore srednio ogarniaja ten caly ynternet i np. nie wiedza, ze istnieje piracka apka do jutuba. to nie 2010 zeby trzeba bylo placic za rozrywke