Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie dziwie sie Fajdkowi ze sie #!$%@? jak wychodzi pozniej gadajaca glowa i mowi "ja nie wiem dlaczego Fajdek mialby byc wyzej" a w nastepnym zdaniu "eee aaa nie wiem kto to jest ten golfista na 7 miejscu". Komedia. Koles robi majstra swiata i dlatego slusznie uwaza ze powinien byc wyzej od nolnejma golfisty a Leszek brnie w popularna narracje ze hehe Fajdek co on osiagnal. Lipa

#tetrycy
  • 9
@peszmerd: Generalnie rozmawiałem kiedyś z Fajdkiem i siada mi jako człowiek wyjątkowo.

Uściślę, że nie chodziło mi o to, że nie powinien być wyżej - bo nad sympatycznym panem golfistą prawie na pewno być powinien - nie analizowaliśmy tego, które powinien mieć miejsce. Pytanie czy powinien być drugi, jak sam chyba powiedział. W młocie chyba jednak trzeba rzucić złoto olimpijskie, by znaleźć się tak wysoko - pierwsze, drugie imejsce.

Inna sprawa,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Leszek_Milewski: nie #!$%@? tylko zazwyczaj fajnie jestescie przygotowani, nawet dzis wiedzieliscie o Rugby na wozkach i to bylo bardzo spoko. Na temat Fajdka wskoczyliscie jednak do wagonika 'wszyscy beka z Fajdka bo ma bol dupy' a zabraklo mi zastanowienia sie o co mu chodzi i czy nie ma odrobiny racji, a ten kontrast 'ktore ma miec miejsce' i po chwili 'a kim jest ten golfista na siodmym' sprawilo ze az mnie
@Leszek_Milewski: Dodatkowo nie wiedzieliście z @Jakub_Olkiewicz o jednej rzeczy
Głosując papierowo wpisujemy całą 10stkę (poczta jeszcze istnieje) i 1 miejsce dostaje 10pkt, głosując sms-owo czy internetowo chyba tylko 1pkt.

Także środowisko danego sportowca wystarczy, że się skrzyknie będzie kupowało codziennie Przegląd Sportowy (no teraz to już nie codziennie) i mogą mnóstwo punktów tak nabić
@peszmerd: jeśli by się dało jego mistrzostwowi świata mnożnik 10, a piłkarzom, czy nawet idzie świątek w byle jakim meczu mnożnik 0,1, i się przemnożyło przez liczbę osób które oglądały transmisję/ wgl przeczytały artykuł na ten temat gdziekolwiek, to i tak by nie miał podjazdu pod nich. Super, jest mistrzem świata, ale jest mistrzem świata w rzucie młotem. W życiu nie poznałem fanatyka rzutu młotem, a chociażby na wykopie idzie poznać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michalxd21: o czym Ty wgl gadasz. Koles robi w swojej dyscyplinie co moze zrobic i jest za golfista ktory uderzyl prosto pileczke albo i nie. Probujesz wyjasnic cos o co nikt nie pytal i kazdy rozumie.
@peszmerd: To ty czepiasz się tego że gość w żałosny sposób domaga się atencji. Ok, był za golfistą, najwyraźniej golfista ma bardziej zawzięte grono fanów. Były lata że żużlowiec wygrywał z Lewandowskim, nie wyobrażam sobie spuchniętego Lewego który się o to piekli. I nie ma co się czepiać że ktokolwiek sobie robi z tego jaja, nawet jeśli Fajdek słusznie coś zauważa, to sposób w który to pokazuje jest co najmniej żałosny.
Były lata że żużlowiec wygrywał z Lewandowskim, nie wyobrażam sobie spuchniętego Lewego który się o to piekli.


@michalxd21: bo Zmarzlik wtedy wygrał MŚ i zrobił zajebisty wynik, osiągnął szczyt w tym co mógł osiągnąć, Lewy nie. Ty nadal nie rozumiesz o co tu chodzi wiec produkować się juz nie będę

jedyne z czego ejst cisnieta beka to z geniuszy twojego pokroju ktorzy nie rozumieja co siie od nich mowi