Wpis z mikrobloga

Normalnie człowiek renesansu, ma obszerną wiedzę na każdy temat a jak trzeba to zaraz coś zmyśli na poczekaniu, wyzywa Bartosiaka, Wolskiego i Zychowicza od sekciarzy samemu tworząc podobne grupki wokół swoich poglądów gdzie ktoś nie zgadzający się w 100% może odrazu #!$%@?ć i niech najlepiej się powiesi bo marnuje tlen.

A stylówa o panie jakieś czapki, hełm i masa skrzyneczek #!$%@? bez żadnego smaku czy chociażby zgodnie z epoką//armią czy praktycznym zastosowaniem, podróbka katany obok czapki z drugiego końca świata? No a czemu nie, patrz jakie bogate mam zbiory, #!$%@? na strychu mam większy porządek by jak trzeba można było łatwo coś odszukać.

No i sama morda i ten kapelusz heh xD ten kolo ma jakaś babę czy wali sobie do ekranu jak poczuje się samotny?, morda zarośnięta się nawet #!$%@? ogolić nie umie do nagrania filmu chociaż to pewnie świadoma część stylówy bo w przekonaniu #!$%@? pana dodaje to mu męskości ( ͡° ͜ʖ ͡°).

O tym że nawet początkujący youtuberzy w kilka miesięcy nabierają wprawy w kwestiach technicznych nie trzeba nawet wspominać #!$%@? jest ponad tym by popracować nad ostrością obrazu czy kwestią oświetlenia, lepiej obrazu nie poprawiać bo jeszcze ktoś się dopatrzy skaz na mordzie pana dr.

Ogólnie to surówka z kapustą pekińską którą jadłem do seansu była bardziej treściwa niż to co #!$%@? ten typ, jego wiedza jest jak obraz za nim #!$%@? bez ładu i składu, przecież Ci wszyscy wybitni historycy co specjalizują się tylko i wyłącznie na danej epoce to debile bo znają tylko jeden temat dobrze, ja znam #!$%@? wszystkie a i swoje teorie przemieszam z tym co tam przeczytałem i wyjdzie cudo.

Zdarza się że na weselu czy na imprezie spotka się kogoś o zacięciu historycznym a jak wiadomo jak się ludzie napiją to lubią pogadać, a najlepiej się gada o tym z czym się człowiek się często styka, masa przerywów bez pasji #!$%@? o robocie czy rodzinie a są tacy co gadają o pasjach.
#!$%@? nawija o historii i swoich teoriach politycznych i jakby spotkał takiego na melanżu to nawet by go z chęcią posłuchał mając cały czas dolewkę do drinka.


#napierala
  • 6
@Kondziu5: Większość co mówi dokorek to projekcje. Czyli wszelkie oskarżenia jakie rzuca swoim przeciwnikom to tak naprawdę podświadoma krytyka i nienawiść do samego siebie. Gdy najeżdżał na Wolskiego, że współpracuje z Zychowiczem i robi wszystko dla kasy. Sam odpalił Patronite i zaświecił mu pomysł wydania książki o czymkolwiek - byle zarobić. Chodził do szurskich kanałów typu wRealu24 albo Odrodzenie komunizmu. (xD)

Wyśmiewał Bartosiaka, że rozstał się z żoną i pije. Gdy
@Mjj48003: ciekawa analiza, ja dopiero poznaje i zapomniałem w wpisie dodać że to wnioski z jednego odcinka.

Czyli #!$%@? pan kiedyś miał nawet żonę ( ͡° ͜ʖ ͡°)o zobacz pewnie była pierwszą osobą która słuchała jego teori, współczuję kobiecie xD
@Kondziu5: To były czasy kiedy nagrywał filmy po cichu - często w drodze do kibla w środku nocy.

Tutaj masz prawdziwy hit - winne kryzysu uchodźczego są Grecja i Włochy - tak jakby to one posiadały kolonie w większości Afryki do połowy XX wieku jak jego ukochane Francja i UK ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest ten sam sposób myślenia co mówienie, że Polska jest winna kryzysu
Mjj48003 - @Kondziu5: To były czasy kiedy nagrywał filmy po cichu - często w drodze d...