Wpis z mikrobloga

Tępa propaganda sukcesu trwa na wykopie w najlepsze, wczoraj zostałem zjechany za post z dziewczyna która ubolewa ze jest znienawidzona na Ukrainie bo uciekła a na zachodzie jest pożądana ze względu na swą seksualność, dzisiaj kolejny rodzynek, piękna bogata Ukrainka z państwowej służby uczciwie pracowała na #ukraina i dzięki temu stać ja na drogie samochody i luksusowe wakacje w czasie gdy #przegryw sashka z ivanem siedzą na bachmucie w okopie XD, oczywiście ich tez stać na takie drogie auta tak jak każdego ukrainca który pracuje w państwowej agencji ukriany dlatego tyle takich aut jest teraz w Polsce, a sama pani barszo ładna, więcej zdjęć w komentarzu #plodnajulka #wojna #rosja
Pobierz paternos22 - Tępa propaganda sukcesu trwa na wykopie w najlepsze, wczoraj zostałem zj...
źródło: comment_16733432327CwTHImhJyFRVPJGFxNUxI.jpg
  • 50
@Smarek37: no tak teorie, szczegolnie jak kiedys napisalem, ze "straty wojsk Ruskich wliczajac w to rannych to okolo 100 tys a straty Ukrainy sa podobne". Zostalem zwyzywany od ruskich onuc i trolli, ze sieje propagande kremla bo Ruskich ginie przeciez kilka razy wiecej. Tylko, ze zacytowalem slowa gen. Marka Milleya ( ͡° ͜ʖ ͡°) najglosniej o ruskich trollach krzycza same ruskie trolle zeby nie brac na powaznie