Wpis z mikrobloga

@Karl_Tofel: Holandia, Niemcy, kiedyś uk i w sumie dalej wciąż bo dużo robaków dostało status osiedlonych, zero skilla i gowniana robota= dużo Polaków, popatrz na taką Szwajcarię gdzie przewalą wszystkie twoje papiery i dokumenty zanim ci ktokolwiek mieszkanie wynajmie, plus jak nie masz roboty nagranej to nic nie możesz. Zamknięte kraje na imigrantów plus wysoki próg wejścia i duże wymagania to ograniczenia dla patusów
@Karl_Tofel: skąd taka opinia? Do tego zdefiniuj najniższy poziom. Że pracują na magazynach, budowach i sprzątają? Bo dla mnie to nie jest definicja poziomu. Że kradną, piją i ćpają? Że tacy są, ale niezbyt wielu spotkałem w porównaniu z ilością poznanych wspaniałych, inteligentnych, przyjaznych i otwartych ludzi.
Wartałoby żebyś trochę rozwinął myśl, bo nie wiem, o co pytasz.
Wartałoby żebyś trochę rozwinął myśl, bo nie wiem, o co pytasz.


@tptak: proletariat i lumpenproletariat, hehe po pracy od razu blancik, śmierdź wrogom ojczyzny i takie tam.

Bez obrazy, po prostu przeczytałem gdzieś taką opinię. Może to tylko stereotyp rozpuszczany przez tych w Anglii albo Rajchu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zar0x: po pierwsze nieprawda (spróbuj w Tajlandii), a po drugie większość krajów ma jednak nawet marihuanę na cenzurowanym. Skądś się wziął ten mem z brainletem że blancik po robocie i to jest życie...
@Budo: Kolego, przejedź się do Niemiec/UK/Francji i zagadaj do pierwszych muslimów/czarnych jakich spotkasz na ulicy czy mają ogarnąć jakieś dragi. Nawet w cywilizowanej Danii, w stolicy, jest dzielnica Christiania - poczytaj sobie o tym. Tajlandia to jakaś abstrakcja, mówiąc "za granicą" miałem na myśli kraje do których jadą Polacy zarabiać
@zar0x: to sprecyzuj o co Ci chodzi, bo napisałeś "wszędzie", a Azja zaczyna być coraz bardziej popularnym kierunkiem dla Polaków. Mamy nawet mirków na Filipinach i w Tajlandii.
Sam mieszkam w uk i wiem, że nie jest specjalnie ciężko skombinować zioło, czy twarde dragi, ale nadal uważam, że Holandia ma ten specjalny efekt przyciągający amatorów zielska.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@golagolagola: dzięki temu te państwa chronią swój rynek pracy i biorą tylko specjalistów.

@Karl_Tofel: stereotypy są krzywdzące, praca jakąkolwiek by nie była jeżeli zapewnia byt człowiekowi to nie ma sensu go dyskryminować. Nie kazdy jest geniuszem, możliwości mamy na tyle na ile potrafimy sami sobie poradzić z bodźcami i nierzadko własnymi demonami. Środowisko i wpływ otoczenia też swoje robi.

Nie każdy będzie milionerem, ale chyba kazdy człowiek chce być na
Bez obrazy, po prostu przeczytałem gdzieś taką opinię. Może to tylko stereotyp rozpuszczany przez tych w Anglii albo Rajchu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Karl_Tofel: nie obrażam się, dziękuję za wyjaśnienie. Najczęściej tego typu opinie słyszę od tych, co Anglię widzieli na okładce książki do angielskiego,a potem się roznosi.

Ogólnie lampka mi się zapala gdy ktoś zapodaje tekst o tym, jak to ktoś gdzieś jest gorszy. Odbieram to