Wpis z mikrobloga

O której zwykle wychodzicie z psem? U mnie np godziny wieczorne lub nocne. Nie lubię po prostu spotkań z innymi właścicielami psòw i kontaktòw z nimi, jakoś mnie to stresuje i czuję się mega niepewnie. Może i piesek się rzadziej z innym powącha, ale swoje potrzeby i tak załatwi na spokojnie, a ja najczęściej uniknę kontaktu ¯\_(ツ)_/¯

#psy #zwierzeta #spacer
RiverStar - O której zwykle wychodzicie z psem? U mnie np godziny wieczorne lub nocne...

źródło: comment_1673293614lUPI50OKSUoTxJrwwM6q2S.jpg

Pobierz
  • 5
@Cybek-Marian: Ale to nie jest tak, że ja jestem jakiś super nieśmiały, bo nie jestem. Mam tylko takie dni, że najchętniej w ogóle do nikogo się nie odzywam, po prostu sytuacja spaceru z psem i to obwąchiwanie się ich, oraz kontakt z właścicielem stresuje mnie nawet nie wiem czemu xD
@RiverStar: w tygodniu, jak jestem w pracy : 4:30 (na chilę), 15:30 (w porywach po 16, zależy jak wrócę,na chwilę), 17:30 (na dłuższy spacer), 20 (ostatni przed snem, 30 minut około), w dni wolne: 8:10(na chwilę), 10:30 (dłuższy spacer), 17:20 (tu zależy od pogodyw dużej mierze, taki średni spacer), 20 (ostatni przed snem)