Wpis z mikrobloga

Ile teraz trzeba minimum zarabiac na start w Warszawie na zycie zasadzie
- chłop, singiel
- wynajem 30m2 kawalerki,
- piechotą do pracy, all transport rower i nogi
- śniadania, kolacje, 1/2obiadow w domu bardzo proste dania, składniki z promocji, druga część obiadów fastfoody, pizza, kebab.
- pomijalny koszt kosmetyków, ubrań, leków, wyposażenia mieszkania, hobby, abonamentów. Wszystko mam już kupione w zapasie. Nienaruszalne oszczednosci na nagły niespodziewany wydatek też mam.
- pieniądze na kaucję też mam odlozone

#warszawa #wynajem #mieszkanie #wyprowadzka #praca #pracbaza #pytanie
  • 13
@MReX_

Nie, nic ponadto co napisałem, praca, rozwój, mieszkanie, mycie, jedzenie, spanie na początku. Jedynie zależy mi na mieszkaniu wspolczesnie umeblowanym w standardzie Ikea.

Ok, tak właśnie planowałem szukać pracy zgodnej z wykształceniem i doświadczeniem za te 5,5kzl plus jakieś nadgodziny.

Jakie w Stolicy są punkty widokowe, tak aby wyjść, posiedzieć, poleżeć na trawce w lecie we względnej ciszy, z widokiem na miasto? Górka szczesliwicka? Coś jeszcze?
@niedasieukryc: Wszystko zależy do tego za ile wynajmiesz mieszkanie, ale dobra lokalizacja i 30 metrów to trzeba min 2,5k szykować, a pewnie raczej 3. Wiec jakieś 5-6k zarobku a tyle dostaniesz w wielu korpo na entry lvl wiec luz.