Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki z pod tagów #depresja mam pytanko.
Czy przyjmowanie leków SSRI powoduje obniżenie libido?

Mój #rozowypasek to bierze już ponad rok i jest co raz gorzej w sprawach łóżkowych.
Teraz to seks mógłby dla niej nie istnieć. Każde zbliżenie inicjuje ja a podczas seksu najczęściej leży jak kłoda co jest irytujące.
Zrobiłem nawet eksperyment i przez dwa tygodnie nic nie robiłem w kierunku seksu. Chciałem zobaczyć czy sama coś zainicjuje i oczywiście gówno z tego. Najczęściej czyta sobie książkę przed spaniem, buzi buzi i tyle.
Już nie mam siły do tego.
Jak z nią rozmawiam to zdaje sobie sprawę z tego, ale tłumaczy mi że po prostu nie ma żadnych potrzeb, zero libido.
Od razu wspomnę, że pracujemy w tym samym miejscu tylko inne stanowiska więc się widzimy w ciągu pracy. W dodatku ona pracuje z samymi kobietami. Bolec na boku odpada. Nie ma fizycznie kiedy.
Kocham ją, ale chce mieć partnerkę a nie przyjaciółkę w domu.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bc193fbab6bef5c0906b6e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 12
Psychotrooowy: Tak. Leki psychotropowe bardzo obniżają libido.
Ja jako facet nie mam problemów z erekcją, ale przy 27 lvl koniusze gdzieś raz na tydzień tylko po to, żeby przeczyscic hydraulikę.

Ciężko z odczuwaniem przyjemności i ciężko bardzo z orgazmem.
Niestety.

Jeżeli nie ma innych przesłanek, zrzuć wine na leki.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
@grand_khavatari: Czy ja napisałem, ze to on nie wie? Zapytałem jak można. Zresztą skoro już szuka informacji dla niej, to też mógłby rzucić frazę w google i na pewno wyskoczy, bo tego nie da się przeoczyć. Chyba to najczęstsze skutki uboczne tych leków.
@AnonimoweMirkoWyznania: obniżenie libido może być skutkiem ubocznym antydepresantów, ale może być też objawem samych zaburzeń psychicznych. oba przypadki jak najbardziej można skonsultować z psychiatrą i w pierwszej sytuacji zmienić leki na takie, które nie wpływają negatywnie na libido, a w drugiej można wprowadzić leki zwiększające libido
@AnonimoweMirkoWyznania: No niestety, te leki mogą wpływać na libido i uniemożliwiać orgazm. Dlatego warto się dobrze odżywiać i uprawiać sport, bo to trochę niweluje ten efekt, a jak nie no to trzeba pogadać z lekarzem o zmianie leków.