Wpis z mikrobloga

inni czekają na half-life 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SzybkiBLN:

Moja baba zwróciła mi ostatnio uwagę, że jakiś taki niecierpliwy się zrobiłem ostatnio. I to chyba przez to.
  • Odpowiedz
@Desolator: Moim zdaniem 3 jest znaczaco trudniejsza od jedynki. Ale to dlatego że 3 znacznie mocniej stawia zręcznościowy aspekt. No generalnie to w sumie nie rozumiem do końca mówienia że 3 jest najłatwiejsza. Taka Sister Friede to wydaje mi się najtrudniejszy boss jakiego w ogóle spotkałem w soulsach, może poza Manusem, a na pewno dystansująca Artoriasa. Książęta Lothric chociażby też raczej w ścisłym topie. Nawet boss tutorialowy w 3 jest całkiem
  • Odpowiedz
@Xardin: Ja mam odwrotnie. Dla mnie jedynka to kosmos, a trójka najłatwiejsza. Siostrzyczka padła bardzo szybko, ale jak wspominam ten przeklęty duet grubasa i chudzielca to mnie nachodzą myśli samobójcze( ͡° ʖ̯ ͡°) Zawsze mnie wkurzało w grach sould-like po kilka bossów w jakimś momencie, no bo jak raz pokonałeś to możesz pokonać ich razy dwa czy trzy. Aż mam flashbacki z Sekiro i te głupie małpy(
  • Odpowiedz
@zinq: @pseudoanon: Niepopularna opinia, ale alyx to najlepsza trójka jakiej mogliśmy doczekać. Przynajmniej dokonał się duży progres, szkoda że niedostepny dla znacznej większości.
  • Odpowiedz