Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, wiecie może jak działają prawdopodobieństwa trafienia kart w fifie? Mam na myśli sytuacje: otwieram paczki na TOTY gdy wyszli sami napastnicy lub gdy wyszła już cała drużyna TOTY. Prawdopodobieństwo na karte w paczce wyliczane jest na dany typ karty czy im więcej zawodników jest w promo, tym większa szansa na zawodnika z danego promo? #fut #fifa #fifa23
  • 8
@micare: przed kupnem paczki klikasz prawym analogiem i wyswietlaja Ci sie prawdopodobienstwo trafienia kazdego, dostepnego rodzaju karty / z tego co pamietam nawet przy paczce ultimate szansa na toty byla <1%, a na TOTYHM kilka %
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@starydziad: Wiem, ale dobrze rozumiem że mają być każde pozycje po kolei na 48h w paczkach a potem cały team na raz przez tydzień? Czy potem wychodzi to hm jak już przelecą ci z głównego toty?
@micare: tak jest, bramkarz + obroncy, potem pomocnicy, potem napastnicy i na koncu dopiero wszyscy razem lacznie z 12stym zawodnikiem + zawodnikami totyhm -> i wtedy dopiero oplaca sie otwierac jakiekolwiek paczki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@starydziad: Ok, dzięki, wszystko już wiem. Mam już około 70 paczek na toty, dlatego pytam. Pewnie i tak najlepsze co trafię to fodder 88 ale warto się trochę połudzić xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@starydziad: Tylko właśnie tego moje pytanie dotyczyło. C*y szansa na toty jest większa gdy wyjdzie już cały skład czy jednakowa jak wtedy gdy jest jedna pozycja bo paczki mają stała szanse na dany typ karty?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@starydziad: Właśnie słyszałem opinie że szansa w paczce przypisana jest na dany rodzaj karty z góry, a nie obliczana na podstawie ilości zawodników w puli. Że zawsze jest przykładowo około 0,5% na dany rodzaj karty.