Wpis z mikrobloga

Czasami podziwiam tych którzy maxują sie na różne sposoby którzy mają jeszcze tą iskre aby przeć dalej mają nadzieję na związek na przyciągniecie kobiety chociaz nie wiem czy można lepszą relacje znaleźć może jak jesteś normikiem. Ci którzy nie mają wyglądu ale kupują drogie rzeczy na pokaz lub mają auto, może poprawiają wygląd, a ślinią sie do przechodzących julek? łojej... Nie wiem co oni mają POTĘŻNE pokłady cope'u może nie wiem. Ja juz od jakiegos czasu leciałem na oparach.

Ja już nie moge... samo obcowanie z ludzmi wzdycham strasznie, a co dopiero z jakąś płcia przeciwną która od razu cie ocenia i wykrywa #!$%@?. Relacja może być ok jak nic nie robisz do pogłębiania tej relacji nawet sie nie odzywasz, ale jak coś zrobisz małe spontanicznie to już wszystko widać szczególnie po mnie i już czuć że cos spalone, urwa ja już nie potrafie. Trzeba mieć coś z normika. Podałbym różne przykłady jakie obserowałem u ludzi jeszcze z pracy, ale nie bo stalk. np. co mi gadał żeby mnie #!$%@?ć bo wiadomo co hehe z dzieczyną idzie robić. Spaliłem ta relacje bo jeszcze dziewczyne zdradzał z którą się zaobrączkował - spokojnie mógłbym rozwalić tą relacje ale nie zrobie tego. #!$%@?, chyba że mnie mocno #!$%@?.
Co? pójdziesz do nowej grupy (nie normickiej tylko takiej troche dla zacofanych) to nawet nie możesz z dzieczyną pogadać bo zaraz jakiś inny się "kulturalnie napina" bo od dawna koło niej orbituje a ty tylko chcesz porozmawiać. Nawet nie możesz coś powiedzieć że ci się spodobało bo co urwa? Za mocno, psycholog mowi ci zdanie z drugim dnem że tak się nie robi. A z kolegą czy do piosenkarza się ślini. Pewnie dlatego bo jestem niski i ulany gównem. Jak tu żyć? Juz nie widze miejsca dla siebie w tym społeczeństwie. W łeb se nie strzele, jeszcze mi nie szkoda życia. Pozostaje mi kupić pieseła lub koteła, zająć się czymś. Nie myśleć o tych sprawach bo ciśnienie sie podnosi. Rzygać mi sie chce. Co? Sepleniącą mam brać? Nie dziekuję.
Jeszcze się pytają czy dziwczyne masz, jakby wiedzieli jaki tryhard trzeba robić z mojego punktu żeby to osiągnąć. To nie lata 90' 00'...

#blackpill #przegryw #depresja #przemyslenia #incel #rozwojosobistyznormikami
  • 4
@Mateusza24 zaprosił mnie do domu, pokazał jej zdjęcie oczywiście nic nie mówiąc na ten temat Takie #pdk

Druga sytuacja podobna z innymi osobami tez ale to za samo patrzenie (moze jednak to nieprzyjemne z mojej strony bylo...).
Troche śmiesznie to wyglądało z jego strony jakby "siadał kolo mnie z wielką dynaminą jakby do babki na striptiz".

Jak są grupki i poznani ludzie od lat to będziesz tylko przeszkadzał i będą pokazywać gdzie