Wpis z mikrobloga

Najbardziej zapracowanym nauczycielem w szkole jest zdecydowanie nauczyciel W-F xD Macie piłkę grajcie a ja idę bo mam sprawę do załatwienia i go nie było całą lekcje no chyba ze ktoś sobie połamał nos to sie pojawiał i pretensja co my robimy xD w 80% lekcji WF czy to Wuefista czy Wuefistka zawsze zapracowana gdzieś musieli iść coś załatwić gdzieś zadzwonić i tak od 4 klasy do 3 gimnazjum xD u mnie było tak ze dziewczyny i chłopaki oddzielnie mieli (chłopaki faceta babki facetke) ale jak były łączone to akurat nauczyciel był xD albo jak przychodziła jakaś sprycha do nauczycielka jego stara uczennica która teraz ma 16 lat to niby nadzorował ale jak jakieś pytanie do niego to z #!$%@? ze on teraz rozmawia xD #szkola #nauczyciele #gimbaza
Pobierz ChwilowaZielonka - Najbardziej zapracowanym nauczycielem w szkole jest zdecydowanie n...
źródło: comment_1673255521ZDK5UKxlte9JGKXj5aLTfo.jpg
  • 2
@ChwilowaZielonka: bardziej zalosni sa tylko trenerzy personalni na silowniach, jak kogos cwicza to kobiety, i oczywiscie nie obchodzi sie bez dotykania podczas "demonstrowania" cwiczenia i co "zle" robi xD