Wpis z mikrobloga

@inflacja_biedaku: lubię ledy bardzo, ale pic rel to straszna dyskoteka, głównie przez mnogość kolorów. sam pozakładałem sobie ledy, ale bardziej subtelnie. jak używam, to nie na max jasności i głównie jakies subtelne kolory, dla mnie to fajne, ambientowe światło. chociaż troche teraz mam lekki przesyt ledami, kojarzą mi się trochę z cygańskimi pałacykami, ale raz na jakis czas wraca mi zajawka i korzystam
  • Odpowiedz
@powodzenia Cóż, zdarza się i tak że najtańsza taśma będzie świecić długo ale z doświadczenia wiem że wytrzymują, tyle ile przeciwdziała gwarancja a potem albo LEDy się wypalają albo nie świecą równomiernie.
Oczywiście, jak ktoś się lubi w to bawić i ma łatwy dostęp do taśmy to można się bawić w tanie taśmy i wymieniać je co jakiś czas.
  • Odpowiedz
@inflacja_biedaku: ja bardzo lubie, mam w domu we wszystkich pomieszczeniach na suficie ledy których używamy w 95% czasu kiedy potrzeba światła. Do tego w całym przedpokoju mamy listwy przypodłogowe z frezowana szczelina pod katem chyba 45stopni w której jest wklejony pasek ledowy i tym oświetlamy całe pomieszczenie, światła z góry są ale nie używamy za często. Sadze ze oświetlenie robi bardzo duża robotę w klimacie pomieszczenia, przyjemniej się siedzi w nastrojowo
  • Odpowiedz
@inflacja_biedaku: tymczasowa moda XD dla mnie trochę wieś, bo tani sposób na podbicie 'efektu' pokoju, ale co kto lubi. Chyba że jako lekkie oświetlenie rzeczywiście pokoju ma być (ajk ktoś nie chce świecić lampami z sufity mocnymi), to co innego. Ale to wtedy cieple białe ledy wystarczają, a nie purpurka i żółć jak ona obrazku
Za 20 lat będą z tego pjali jak teraz ci co pieją z kredensów babć.

A
  • Odpowiedz
@inflacja_biedaku: niestety raczej wieś tańczy i śpiewa... od razu można poznać kto z biedy wyszedł i musi sobie kolorkami wszystko oświetlać... tak samo jak nasrane wszędzie oświetlenia na domach. masakra jakaś.
  • Odpowiedz
Ja mam LED za TV, super się ogląda wieczorami filmy z delikatnym podświetleniem w kolorze ciepło białym. No i oczy się mniej psują.
  • Odpowiedz