Wpis z mikrobloga

@pan_warell: Śmigam trzydrzwiowym Suzuki swiftem. Przez ponad rok używałem tylnich siedzeń … 0 razy. Za to parkowanie na 3,2 m w środku miasta wygodne. Miny właścicieli superbow jeżdżących po 30 minut w kolko żeby zaparkować bezcenne :))
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@francuskie: ta, 4 osobowe, ale dostać się na tylne siedzenia to niezły wyczyn, do tego miejsca z tyłu na tyle mało, że dziecko w foteliku potrafi narzekać. I jeszcze trzeba uważać żeby dziecku nóg nie połamać przy wsiadaniu bo gówniany fotel raz na jakiś czas "nie pamięta" pozycji wyjściowej i cofa się max do tyłu. Drzwi kierowcy są stosunkowo grube a przez 3d do tego długie i wysiadanie w ciasnych miejscach
Dzisiaj już 3-drzwiowych wersji się nie produkuje a szkoda...

Czy ja wiem czy tak szkoda, sam mam 3d auto i czesto woże wiecej niż 2 osoby, a takie odsuwanie fotela za każdym gdy chce ktoś sie wcisnac na tył jest wkurzające. Teraz przymierzam sie do szukania jakiegoś 5d auta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xionze: 6 i 27kg, normalnie zwisają mu nogi z fotelika dopasowanego do jego wieku i wagi. W Unie 3d miał dużo wygodniej i więcej miejsca. Dobrze, że to auto tylko na chwilę, byle do wiosny xD