Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie.
Chciałbym wyburzyć ściankę w mieszkaniu, niestety na przeszkodzie stanęła mi skrzynka z bezpiecznikami i coś na dole. Nie wiem co to ale chyba media.
Czy jest możliwość przeniesienia tego wszystkiego na ściankę obok?
Jest to ściana nośna i nie wiem czy za bardzo mogę w niej kuć taką wnękę.
Jak myślicie?
Jaki byłby koszt ewentualnie przeniesienia?
Potrzebuję jakiś pozwoleń od spółdzielni czy coś?

#remontujzwykopem #remont #budujzwykopem #budownictwo #elektryka #pytanie i może #stepujacybudowlaniec xD
itolek100 - Mirki mam pytanie. 
Chciałbym wyburzyć ściankę w mieszkaniu, niestety na ...

źródło: comment_1673192368rGYbgzRjVLooUtTlvjLVp6.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
może ktoś tu mial podobną sytuację lub zajmuję się takimi rzeczami dlatego pytam


@itolek100: no i? Ktoś np. zajmuje się takimi rzeczami w Rzeszowie, a ty nawet nie raczyłeś podać swojej miejscowości - czyżby DC?
  • Odpowiedz
  • 0
@Nieszkodnik chodzi mi czy to wgl jest do zrobienia bez jakiś wiekszych komplimacji... nie szukam tu osoby która mi to wykona tylko rady czy się da i ile to kosztuje i czy są potrzebne jakieś pozwolenia...
  • Odpowiedz
chodzi mi czy to wgl jest do zrobienia bez jakiś wiekszych komplimacji...


@itolek100: nie, nie da się tego zrobić bez komplikacji.
Na 99,99999% istniejące przewody będą za krótkie i trzeba będzie je łączyć.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: ale dobrze mu napisał. Przychodzi kolejny który nie podaje miejscowości i pyta o ceny usługi budowlanej która zależy od wielu czynników ale głównie lokalizacji.
  • Odpowiedz
@ksiak: ogólnie to op zadał 3 inne pytania na które uzyskał lub mógł łatwo uzyskać tutaj odpowiedź

Tak, spytał też o koszt ale nie jest to jakaś ogromna robota jak postawienie SSO gdzie lokalizacja miałaby grać znaczaca rolę więc pewnie byłby zadowolony i z odpowiedzi 'około 1500 zł' że strony mieszkańca pipidkowka nawet gdyby w wawie kosztowało to 2500

A nie szkodnik #!$%@?ł się za to do każdej linijki po kolei
  • Odpowiedz
Tak, spytał też o koszt ale nie jest to jakaś ogromna robota jak postawienie SSO gdzie lokalizacja miałaby grać znaczaca rolę więc pewnie byłby zadowolony i z odpowiedzi 'około 1500 zł' że strony mieszkańca pipidkowka nawet gdyby w wawie kosztowało to 2500


@ATAT-2: żebyś się nie zdziwił z tymi wycenami bo na tak małych kwotach potrafią być różnice nawet rzędu 50-60%.
  • Odpowiedz