Wpis z mikrobloga

@Frettka: Nie ma to jak popisywać się ignorancją ku uciesze motłochu, polecam obejrzeć wywiad z lekarzem zajmującym się od kilkudziesięciu lat tematyką otyłości, to naprawdę jest bardziej złożone niż się większości wydaje.

Za poczucie głodu i sytości odpowiadają odpowiednie hormony, które u osób otyłych są wydzielane w sposób nieprawidłowy. Polecam trochę zainteresować się tematyką, a potem dopiero szydzić na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
gruli - @Frettka: Nie ma to jak popisywać się ignorancją ku uciesze motłochu, polecam...
  • Odpowiedz
@szpongiel: Dokładnie, ja mniej jadłem, ruchu tyle samo ile było i w 6 miesięcy 8kg. Nie dużo ale nie męczyłem się jakimiś dietami czy innymi pierdołami.
  • Odpowiedz
Nie ma to jak popisywać się ignorancją ku uciesze motłochu, polecam obejrzeć wywiad z lekarzem zajmującym się od kilkudziesięciu lat tematyką otyłości, to naprawdę jest bardziej złożone niż się większości wydaje.


@gruli: Tak. To złożony problem. Mnie uderzyło, kiedy on powiedział, że hormon grelina został odkryty ledwie w 2000. I że operacja zmniejszania żołądka działała, bo przypadkiem usuwano tą część narządu, która ten hormon wydziela. My na księżyc latamy, a nadal
hetman-kozacki - > Nie ma to jak popisywać się ignorancją ku uciesze motłochu, poleca...
  • Odpowiedz
@gruli: otylosc POWODUJE zle wydzielanie tych hormonow ( doikladnie zla reakcje) nie odwortnie dietetyk here a pan i ten wywiad jest szalenie szkodliwy i mijajacy sie z prawda operujacy na pol prawdach wywiad prawdopodobnie sponsorowany i gruby hajs tam leci
  • Odpowiedz
@DyrmaZdzislaw: „Osoba szczupła to nie jest człowiek, który ma silną wolę i ogranicza się w jedzeniu. Osoba szczupła ma niski poziom hormonu głodu, której wystarczy, że zje produkty o wartości 1800 kcal i czuje się komfortowo. Natomiast osoba otyła, gdy nie zje 3,5 tys. kcal, czuje głód" – wskazuje dr hab. n. med. Maciej Michalik, prof. UWM. Ekspert podkreśla, że takim pacjentom pomóc może jedynie leczenie chirurgiczne.

Ten też przekupiony?
  • Odpowiedz
@gruli: wykopek bordo wie lepeiej ide wywalic dyplom i 10 lat doswiadczenia w pracy z pacjentami i zwalniam pracownikow zamykam gabinety w 5 wojewodztwach :D tylko chirurgia i tabletki ps jak by mi placili za robienie czegos tez bym to reklamowal taka rada na zycie :) cytat to straszne brednie mam pacjentow 270 kg ktorrzy nie przejedza u mnie diety 2500 kcal ale tak jak wspomnialem jak by mi placicli za
  • Odpowiedz