Wpis z mikrobloga

Jeżeli nie widzicie różnicy między obrazami Beksińskiego i całym jego życiorysem, który w jego dziełach się wyraża,, a tym co wysra na podstawie jego prac generator, nie ważne jak piękne to będzie, to zwyczajnie mi was (nie) szkoda.


100% racji, jak czytam takie coś, jak poniżej, to aż nie dowierzam. Przecież często sama droga do rezultatu jest ważniejsza od efektu końcowego, wysiłek włożony w aranżację, kostiumy czy konsekwencja, doświadczenia, które doprowadziły do
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lesnyy: pomysł dobry, ale AI kiepsko sobie radzi z logami etc. Więc napisz że szukasz ilustratora do swojej książki, a na końcu napisz że jednak AI Ci to zrobił xd. Usłyszysz trzask u siebie w domu xD
  • Odpowiedz
@Karhun: ja jestem pewny siebie, a nie arogancki. Arogancki to może być śmieć, co się na ASP nauczył rysować ołówkiem i uważa że jest to coś warte w czasach, gdy AI to robi 100x szybciej.
  • Odpowiedz
100% racji, jak czytam takie coś, jak poniżej, to aż nie dowierzam. Przecież często sama droga do rezultatu jest ważniejsza od efektu końcowego, wysiłek włożony w aranżację, kostiumy czy konsekwencja, doświadczenia, które doprowadziły do powstania danej rzeczy, tysiące innych rzeczy, zdjęcie czy obraz nie mają często same w sobie żadnej wartości, tak samo jak muzyka wypierdziana przez generator.


@bzdr: To samo można powiedzieć o ręcznie szytych koszulach, ale jaki to jest
  • Odpowiedz
To samo można powiedzieć o ręcznie szytych koszulach, ale jaki to jest procent rynku odkąd można je uszyć automatycznie? ¯_(ツ)


@GienekZFabrykiOkienek:

( )

Naprawdę nie widzisz różnicy między seryjnym szyciem (kopiowaniem) tego samego, wymyślonego przez ciebie, wzoru koszuli (to usprawniły maszyny), a obrazem / utworem / książką, które są zawsze inne i pełnią konkretną rolę w kulturze od początku dziejów ludzkości, a wymyślone (nie skopiowane jak
  • Odpowiedz
a obrazem / utworem / książką, które są zawsze inne i pełnią konkretną rolę w kulturze od początku dziejów ludzkości


Patrz harlekiny, czytadła dla YA, 98 z kolei kryminał Mroza, wszelkiego typu masowo produkowane grafiki na potrzeby reklam czy przemysłu itd itp. To jest 99% rynku które AI wyrucha bez mydła.

szkodzą ludziom, dla których tworzenie to coś więcej niż praca?


@bzdr: Jako klienta obchodzi mnie to dokładnie tyle samo co
  • Odpowiedz
Patrz harlekiny, czytadła dla YA, 98 z kolei kryminał Mroza, wszelkiego typu masowo produkowane grafiki na potrzeby reklam czy przemysłu itd itp. To jest 99% rynku które AI wyrucha bez mydła.


@GienekZFabrykiOkienek: ja o zupie, ty o dupie. Ile razy mam jeszcze napisać, że nie interesuje mnie tworzenie jako praca ani produkty w gospodarce?


Posłuchaj sobie techno czy innego dubstepu i przemyśl jeszcze to zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
ja o zupie, ty o dupie. Ile razy mam jeszcze napisać, że nie interesuje mnie tworzenie jako praca ani produkty w gospodarce?


@bzdr: No to ludzie przecież dalej będą mogli tworzyć ¯\_(ツ)_/¯ W strzelanki też bot jest w stanie rozwalić każdego, ale ludzie grają.
  • Odpowiedz