Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich słuchaczy radia #wykopfm.

W ramach kontynuacji ciekawych wywiadów, chciałabym przeprowadzić dla Was rozmowę z Niemcem, który żyje tutaj u nas w Polsce od kilku lat. Niestety nie mam możliwości przeprowadzenia z nim konwersacji na żywo w radiu, dlatego też wychodzę do Was z propozycją, byście pod tym wpisem zadali pytania, które chcielibyście do niego skierować. Ja wybiorę się do niego z mikrofonem i on pewnie łamanym językiem polsko/angielskim będzie odpowiadał. :)

A co możecie go pytać? O to ile zarabia. :) Być może jesteście też ciekawi tego co on sądzi o Polakach i o naszym kraju. Czy trudno mu się uczyło polskiego, czy Polacy dobrze go tu przyjęli, dlaczego w ogóle przyjechał do naszego kraju? Dlaczego Niemki są brzydkie? :)

Na Wasze pytania czekam pod tym wpisem do 27.01.2014 do 23:57. :)

Link do radia: http://tylkomirko.pl/wykopfm

#ama #djfamina #niemcy #polska
F.....a - Witam wszystkich słuchaczy radia #wykopfm.



W ramach kontynuacji ciekawyc...

źródło: comment_SsUlnQPmJu9K3HdGYMXkns4bedZNr7qx.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Famina: Jak widzi przyszłość Niemiec i Polski w ciągu najbliższej dekady? W jakim kierunku pójdzie rząd w Berlinie: wiekszej integracji z Europą, czy może powoli zacznie odrzucać Unie jako balast?
  • Odpowiedz
@Famina: Ciekawi mnie, jak wnikliwie analizują kwestię obozów zagłady w szkołach.

Czy lubią o tym dyskutować, czy raczej się wstydzą albo wolą dyskutować o terażniejszych sprawach.

Poproszę linka do audycji.
  • Odpowiedz
@Famina: Kto pije więcej: Niemcy czy Polacy? Czy Niemcy to rodzinny naród? Czy w Niemczech rozmawia się na temat Hitlera i wojny czy też to raczej wstydliwy temat i nie jest poruszany?
  • Odpowiedz
@Famina: 1) Jak podchodzi do sprawy masowej imigracji do Niemiec (chodzi mi tu o wszystko razem, nie tylko ciapaci). Czy patrzy na imigrantów jako rownorzędnych członków społeczeństwa, czy trochę do tyłu są?

2) Gdzie widzi Niemcy za 10 lat? Politycznie, gospodarczo?
  • Odpowiedz
Zawołam jeszcze do tego wątku wszystkich prawilnych słuchaczy, bo prawilni są oni nie bez powodu. :)

Lista prawilnych słuchaczy: @japer @maciejkack @cherrycoke2l @mroczne_knowania @fasfsrheeahgdfhds2 @Darson666 @kolakao @TheShadow @squat @Wiceps @ViZ_PL @zeligauskas @Sepang @Yog-Sothoth @kielonek @surma @mroz3 @speerpre @Shodan56 @zordziu @mpower @i_forgot_my_password @NeXIcE @Petters @Feanir @erwit @Razr @Szarlejowiec @Grzechoooo @Navrazz @tajek @t712 @franaa @DareckII @gloom @Adammik @chorinek @jestem-tu @matej9191 @kAdi @code_art @Spook @dontonek @Turtelek @tangerine_ (Chcesz dołączyć? Daj znać!) 45
  • Odpowiedz
@Famina: Chyba czas wreszcie nagrywać audycje.

AMA na głównej jest o tyle dobre, że jeżeli kogoś interesuje wyjazd itp. to może znaleźć interesujący go wpis. Z audycją to troszkę ciężko...

Ale popieram pomysł jak najbardziej :)
  • Odpowiedz