Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich słuchaczy radia #wykopfm.

W ramach kontynuacji ciekawych wywiadów, chciałabym przeprowadzić dla Was rozmowę z Niemcem, który żyje tutaj u nas w Polsce od kilku lat. Niestety nie mam możliwości przeprowadzenia z nim konwersacji na żywo w radiu, dlatego też wychodzę do Was z propozycją, byście pod tym wpisem zadali pytania, które chcielibyście do niego skierować. Ja wybiorę się do niego z mikrofonem i on pewnie łamanym językiem polsko/angielskim będzie odpowiadał. :)

A co możecie go pytać? O to ile zarabia. :) Być może jesteście też ciekawi tego co on sądzi o Polakach i o naszym kraju. Czy trudno mu się uczyło polskiego, czy Polacy dobrze go tu przyjęli, dlaczego w ogóle przyjechał do naszego kraju? Dlaczego Niemki są brzydkie? :)

Na Wasze pytania czekam pod tym wpisem do 27.01.2014 do 23:57. :)

Link do radia: http://tylkomirko.pl/wykopfm

#ama #djfamina #niemcy #polska
F.....a - Witam wszystkich słuchaczy radia #wykopfm.



W ramach kontynuacji ciekawyc...

źródło: comment_SsUlnQPmJu9K3HdGYMXkns4bedZNr7qx.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Famina: poproszę o dopisanie do spamlisty (tak, żeby wiedzieć za wczasu kiedy będzie ta audycja), poniżej pytania:

1. porównanie - jak traktują imigrantów w Niemczech w stosunku do tego jak czuje się traktowany w Polsce?

2. rozszerzę pytanie @Wiceps - czy przyjechał z własnej woli (bo mu się Polska podobała i zakochał się przed przyjazdem w Polsce), z miłości (głównie chodziło mi o kobiety, ale teraz wszędzie czai się gender więc nie chcę oberwać gazrurką po głowie - tego mu nie tłumacz), do pracy w jakimś zakładzie z kapitałem zagranicznym
  • Odpowiedz