Wpis z mikrobloga

Niedawno czytałem podobną rozkminę, gość tak samo jak ty zadał podobne pytanie ktoś mu napisał bież używanego japońca, i taką samą dał odpowiedź. Ale sznuję go bo po pół roku z chinolem się pokajał, i przyznał adwersażowi rację. Ciekawe czy ty będziesz miał tyle odwagi, żeby się przyznać za jakiś czas, że chinol to gówno.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bill_Kilgore: ten rok to będzie mój trzeci sezon z chinolem. Kupiłem nowego junaka m12v na wtrysku z silnikiem Hondy. Tam w przeciwieństwie do 15letniego japończyka nie ma się co zepsuć. Wymieniłem w tym moto tylko opony bo były beznadziejne a cała reszta jest bezobsługowa. Masz odwagę żeby teraz przyznać się do pochopnej opinii?
@Bill_Kilgore: jeżdzę na 500ccm uważanym za "chinola" 2 sezony i tak sobie myślę, że zostawię go pewnie jeszcze na kolejne 2 sezony (sprzęt rocznik 2019, nawinięte około 19kkm), bo mi się podoba, ma co trzeba po kilku drobnych dodatkach, jakościowo wszystko gra.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Infiniti46: jak szukasz r125, wiaderka, shadow czy Duke to tak, ceny #!$%@?ło, ale idzie znaleźć spokojnie 125cc za 4-5k jak poszukasz. W tej cenie spokojnie znajdziesz ybr125(sam kupiłem we wrześniu za 4k finalnie), cbf, CBR, hyosunga (tu pewnie z 5-6k trzeba liczyć)
@Bill_Kilgore: to zależy, jak mialbym brać Rometa to już wolę starą Japonię, ale junaki są akurat spoko jeśli chodzi o jakość. No i lipa z częściami, ja plastików
wpadł mi w oko hyosung gt 125


@Jokohama: Powodzenia w szukaniu części. Na pewno jest jeden sklep w Niemczech, ale płacisz w euro + przesyłka.

lepiej kupic 15 letnią honde lub yamahe niż nowego hinola.


@Bill_Kilgore: #!$%@?...

że chinol to gówno.


@Bill_Kilgore: Gówno to mają w głowie ci, co wypisują, że każdyc Chińczyk to gówno.

Żeby kupić jakaś fajna 125tke to trzeba wydać 10-15 tys.


@Infiniti46: Tak, ceny