Wpis z mikrobloga

Mircy, jakie są obecnie stawki stolarzy kuchennych (tzn takich, którzy mi poskładają zabudowę kuchenną z płyty)?

Zabudowa kuchenna - Narożnik, dłuższa ściana 390cm, krótsza ściana 200cm, do tego wyspa na 120cm długości. Piekarnik i mikrofala w słupku, szafki dolne z szufladami + górne, lodówka i zmywarka w zabudowie.

Byłem właśnie w Leroyu, zaprojektowali mi zestaw za ~19kzł, razem z kosztami montażu (bez kosztów AGD, zlewu i oświetlenia). W sumie fajnie, jest to dla mnie do łyknięcia, chociaż to będą po prostu gotowe klocki poskładane do kupy.

Pytanie: na jakie ceny się nastawiać w firmach, które się zajmują stricte zabudową? Czy to będą podobne kwoty, czy znacznie wyższe?

Przyznam, że wolałbym się z tym zwrócić do kogoś, kto zrobi to kompleksowo, niż do sklepu, który najpierw mi sprzeda meble, a potem przyśle Zbyszka z Mietkiem, żeby to poskręcali. Trochę się boję, że jak w trakcie się okaże, że np. jest krzywa ściana, albo wyskakuje coś, co nie zostało uwzględnione w projekcie, to zostanę na lodzie.

#meblekuchenne #meble #meblenawymiar #kuchnia #mieszkanie #polskiedomy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a stolarze biorą płyty z Ikei ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wiesz, w sumie mi to nie przeszkadza, mam w pompce skąd oni wezmą płyty.
Nie oczekuję, że to będzie zrobione z egzotycznego drewna, ani w ogóle z drewna.

Jak dla mnie w 120% wystarczy jakość tych gotowych modułów z LM, czy innej Castoramy, ale potrzebuję kogoś,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RandomowyMirek: wszystko dobrze wymierzyć, sprawdzić kąty, zamówić kuchnie i sprzęt z montażem i majstry powinny ci to ogarnąć.
Jak Poznań albo wlkp to numer do montażystów mogę podać, oni są chyba z Gorzowa albo Zielonej Góry.
Wszystko kolleksowo ogarneli
  • Odpowiedz
@RandomowyMirek: jak możesz to z czystej ciekawości prześlij jakieś zapytania do takich firm od "kuchni na wymiar", bo już mnie ściska w środku jak pomyślę ile Ci zawołają z montażem. Jak dla mnie to jest 1:1 pomiędzy sklepem, a tymi firemami, w których dopłacasz za jakiś wyimaginowany indywidualizm czy coś niby rzemeślniczego z równie kosmiczną przebitką, a które są takim samym pośrednikiem jak sklep
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RandomowyMirek: to ty dobry Apacz jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°) wymierzenie pod kuchnie nie jest tak trudne, możesz zapytać w sklepie czy zrobią to za ciebie albo jak mieszkasz w okolicach Poznania to mogę wpaść ci pomóc.
  • Odpowiedz