Wpis z mikrobloga

#kartygraficzne #nvidia #gry #pcmasterrace
Od jakiegoś czasu czaję się na jakąś kartę graficzną, ale kompletnie nie ma nic ciekawego.
Celowałem w RX6700, ale ostatecznie chyba 3060 Ti jak wpadnie za 2k to chyba będzie lepszy wybór, tylko że nadal to jest 2 letnia karta która kosztuje powyżej msrp.
Szkoda że ta 4070 Ti nie kosztuje ~3500-3800 zł, wtedy byłby to hit sprzedażowy i nawet tyle bym dołożył bez zastanowienia, no ale zostaje mi albo czekać na 4060 Ti które pewnie będzie kosztować 3,5k-4k, albo kupić tego 3060 Ti.
Ehh, ale bida z tymi GPU.
3060Ti ASUS Dual z outletu za 2k to dobry wybór?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krs90: przestańcie się kierować tym msrp, nie będzie takich cen nigdy i sprzedawcy i tak robią ceny jakie chcą, holdujcie dalej i czekajcie na niewiadomo co XD
  • Odpowiedz
@gomjeden: Właśnie to mnie też trochę odrzuca, wrzucać 2k a tu lipa i piszczy jak cholera.
@Gorkel: Ja wiem, ale no 2k za 2 letnią kartę która jednak szałowa nie jest to nadal trochę sporo a alternatywa w sumie też słaba, ja po prostu chcę sobie pograć w nosze gierki :<
  • Odpowiedz
@Krs90: zalezy ile mozesz czekac.. najlepiej byloby poczekac na nowe karty 70/60 od nvidii i amd i wtedy wybrac najkorzystniejsza
jak masz monitor 1080p to moze pomysl o rx 6600, za 1200zl da sie ja kupic, a mozesz ja swapnac na cos lepszego pozniej
  • Odpowiedz
@Gorkel: @Marcines: Właśnie celuję w 2k bo mam monitor 27cali. Na temat 4060 z tego co czytam niewiele wiadomo, pewnie cena minimum 3k-3.5k więc faktycznie kupić byle co na przeczekanie albo trzeba się pogodzić z tym 3060 Ti.
  • Odpowiedz
@cacyyy: W sumie racja, tylko czy jest sens dokładać 600 zł do niej żeby mieć to ~10% więcej w stosunku 3060Ti?
@manlet185cm: Potrzebuję coś z allegro a tam niestety nie ma chyba filtra na szukanie gwarancji producenta a nie sprzedawcy jak wszędzie.
  • Odpowiedz