Wpis z mikrobloga

@mookie: A za pół roku: na prośbę Klientów, ceny w dół -30%. :)

Ta polska deweloperka to jest nowy Amber Gold jak nic, nawet nie wyobrażam sobie jacy przychodzili klienci, skoro teraz odpalają takie reklamy jak dla chorych umysłowo. Mieszkanie do 60 metrów powinno kosztować nie więcej jak 450 tys. w Warszawie do wykończenia i wynajem 2.5k + opłaty. I nie powinien to być towar spekulacyjny.

#nieruchomosci
@janusz-lece: trochę dziwny układ tego mieszkania. Pierwszy raz widzę żeby z jednego pokoju były wejście do dwóch kolejnych. Dwie pary drzwi i mniej miejsca postawienie czegokolwiek. Chyba że zburzyłbyś ścianę dzieląca pokój z lewej strony
@haha123: ja podałem przykład że da się zmieścić na 50 metrach 3 pokoje + aneks i przedpokój. Dodaj 5 m2 do tej sypialni i wyjdzie ci 13 m2. Będzie 55m2 jak w mieszkaniu w Kołobrzegu ( ͡° ͜ʖ ͡°) pasuje?

Zresztą, rynek idzie w tym kierunku. Wstawiasz do sypialni szafę, łóżko, i szafkę nocną i tyle. Nikt chyba nie ma złudzeń że idziemy w kierunku małych powierzchni.
@mookie: Zaraz będzie kuchnia za darmo, garaż za darmo i AGD za darmo, bo ceny m2 muszą bronić jak niepodległości XD Dzieje się dokładnie to co przewidzieli spadkowicze tylko ze z lekkim opóźnieniem przez przespana decyzje rpp, wojnę na Ukrainie i wakacje kredytowe.

Z tego miejsca chciałem podziękować każdemu spadkowiczowi który w latach 2020-2022 wybił mi z głowy kupno betonu za kredyt na zmiennej.
Nikt chyba nie ma złudzeń że idziemy w kierunku małych powierzchni.


@Pawelex: to w takim razie idziemy też w kierunku dzietności TFR grubo poniżej jeden - bo już widzę jak ludzie się będą ochoczo decydować na dzieci na 40-50m2 xD

@viollu: @Sibu: to ja bym wolał zupełnie szczerze nie mieć w ogóle tej kanciapy niecałe 8m2. Ten przykład i tak nie nadaje się na żadne mieszkanie rodzinne (co najwyżej
@viollu: tylko ja nie za bardzo rozumiem, biuro to sobie możesz zrobić w sypialni (o ile oczywiście jest normalny metraż, a nie metraż kanciapy), zostaje Ci wtedy i tak pusty salon. Po co Ci to trzecie, puste pomieszczenie? Dla mnie osobiście to bez sensu.