Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 30
177 411,08 - 4,87 = 177 406,21

Dzisiaj była okrągła - 100 edycja Parkrun'u w pobliskim mi Kraśniku, więc grzechem byłoby się nie zjawić. Przy okazji wpadła piękna poprawa PB na 5k - prawie o minutę. Czuję że sub 18 jest już w moim zasięgu, ale pora wprowadzić do treningów jakieś interwały bo jak do tej pory byłem leniem i nie robiłem nic z takich rzeczy.

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
Pobierz scorp02 - 177 411,08 - 4,87 = 177 406,21

Dzisiaj była okrągła - 100 edycja Parkrun'u...
źródło: comment_1673084967unKJjMmcOVyoNF5zh9WXgS.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sl_w_k_1: haha, rozbroiłeś mnie tym porównaniem ( ) Nie neguję ogromu pracy jaki włożyłem w moje bieganie, ale jak do tej pory nie zastanawiałem się nad planami treningowymi itp. Po prostu wychodziłem tłuc kilometry bez jakiegokolwiek pomyślunku.
@Sl_w_k_1: 20 min to takie 3+ a nie 5 xD tłuczesz kilometry? z tego co widziałem to w rok zrobiłeś 900km to bardzo daleko od orania kilometrów xd

@scorp02: no i to jest odpowiedź to tych wszytkich dzbanów polecających interwały dla ludzi którzy zaczynają biegać. Można samymi easy zrobić dobre wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak dołożysz sensowe interwały to sub 17 spokojnie do zrobienia w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@aukolb:
Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać
"
Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak
@Sl_w_k_1: Nie wiem do czego to by się odnosiło, ale jak sprawiło Ci to przyjemność to śmiało

Jeszcze jakby była rozmowa o sprzęcie to tak, a nie o poziomie sportowym gdzie 20min na 5km 30-40lat temu robił każdy na wf w szkole, a teraz jest wielkim sportowym sukcesem xd