Wpis z mikrobloga

#rower #olx #kiciochpyta
Szukam sobie roweru na olx i powiem wam, że jestem pod wrażeniem. I to radyjko (ʘʘ)

A jak już mnie czytacie, to na co mam polować, jeśli chciałabym wydać tak maks 1500, a im mniej tym lepiej? Aktualnie czaję się na riverside 500 i 100 (bo jest wystawiony)
(No i na elops 500 ss, bo jest najpiękniejszy w tych cenach, ale ja nigdy szosą nie jechałam ()

Po moim staruszku kross best joker XD z absolutnie wszystkim zardzewiałym i z niedziałającymi przerzutkami, to chyba wszystko będzie luksusem XD w sezonie ciepłym używam zamiast auta, od punktu a do punktu b po Krakowie, tak po 20-30km na wyjście.

nie podobają mi się typowo miejskie ( ͡° ʖ̯ ͡°) i żeby się nie rozpadł po pierwszym upadku, bo mi się często zdarzają XD
Pobierz lunaria - #rower #olx #kiciochpyta 
Szukam sobie roweru na olx i powiem wam, że jeste...
źródło: comment_1673056688u7A7DlvDPnuHHiwZWwqNi9.jpg
  • 8
@lunaria Jako stara pedałówa, radzę Ci się wstrzymać jak nie ma Twojego rozmiaru ramy. Ew zaiekszyc zasięg wyszukiwania, gdzie można wrocic z rower pociągiem (albo na rowerze).
Rama to podstawa komfortu jazdy. Bez dobrania ramy do wzrostu, będziesz zaraz pytała o to dlaczego jak jeździć to coś Cie boli. Tutaj wstaw kręgosłup, ręce, nogi, dłonie, stopy, kark lub wszyarko to na raz.
Rower jest jak but albo piękna sukienka ma być dopasowany,
@krowi_placek: wiem wiem, poczekam, już miałam za mały rower i dziekuje bardzo :D jak się do marca nic fajnego nie znajdzie to dołożę i kupię nówkę (może też przywrócą stany magazynowe...), ale taka piękna dziś pogoda kusząca, ech ()