Wpis z mikrobloga

@Deathcult: patrząc na to jak szybko z niego schodzi czerwona morda to znam jeden taki specyfik. Czerwona morda oraz uderzenie w głowę gwarantowane. Środek przyjmowany wziewnie, o dziwo nie z reklamówki tylko z małych buteleczek. Ale ja nic nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Deathcult: myślałem o czymś innym, łatwo dostępnym w stylu nitro co szybko wchodzi, jest uderzenie w głowę i chwilowo robi czerwoną mordę, normalnie aż łeb buzuje. Np pewne specyfiki do polerowania skóry których oczywiście nie mozna wdychać. Dostępne za parę groszy, trochę droższe od nitro. Ale ja nic nie wiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
@Deathcult: Oczywiście nie z doświadczenia, tylko z zasłyszanych opinii, wiem, że środek o ktorym wspomniałem potrafi wjechać na banie na ok 10 minut. Tyle też może utrzymać się czerwona morda. Jesli taki specyfik połączył z innym srodkiem, nawet kawą to pewnie może powodować inne skutki. Ale chcąc nie chcąc nie jestem ekspertem od takich towarów. Tylko gdybam ugułem. No i serdecznie ciebie pozdrawiam i calq twojq rodzine
@MrXXX: Dzięki wielkie za pozdrówka. Co do Wojciechowych ekscesów to już dawno by go pozamiatało. Za dużo gadany i euforii. Nie uważam się za eksperta i w klupę nigdy nie wciągałem. Miałem kumpli co tym się bawili i czułem się jak jakaś niania, by to wszystko upilnować. Jedni nie żyją, a inni siedzą. Dość. Żyj mi w zdrowiu i szczęściu, w tym nowym roku, miłuj swoich bliskich, bo ja już ich