Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Emocje po piątej edycji wykoPAKI w większości zdążyły już opaść, więc czas na podsumowanie.

Na początek chcielibyśmy podziękować, przede wszystkim Wam, uczestnikom, że kolejny rok byliście z nami. Dziękujemy za zaangażowanie w zabawę oraz za Wasze wsparcie. To dzięki Wam co roku Święta stają się czasem niespodzianek.
Szczególne podziękowania dla @brand_new_brain, @cytmirka, @faramka, @FHA96 i @picasssss1 oraz dla wszystkich, którzy postawili nam wirtualną kawę wspierając nas tym samym w organizacji i utrzymaniu zabawy.
Podziękowania bez wątpienia należą się też firmie @InPost_, która przygotowała dla Was kody zniżkowe na nadanie paczek za pomocą Paczkomatów. Dziękujemy również całej ekipie @wykop, a szczególnie @a__s za wsparcie i pomoc w promowaniu wykoPAKI.

Wpis z podsumowaniem nie oznacza, że kończymy naszą tegoroczną pracę. Wciąż monitorujemy paczki, które nadal są w drodze do odbiorców, a także te, które są aktualnie przygotowywane przez wolontariuszy. Strona zabawy pozostanie aktywna przynajmniej do końca stycznia, a następnie wszystkie dane uczestników zostaną wyczyszczone. Jeśli chcecie zachować swoje dane, należy zaznaczyć opcję "Zachowaj dane do następnej edycji zabawy" dostępną w Ustawieniach konta w Panelu Uczestnika na stronie zabawy.

Przypominamy o możliwości wypełnienia anonimowej ankiety, w której możecie podzielić się z nami swoimi odczuciami, przemyśleniami i sugestiami dotyczącymi tej oraz kolejnych edycji zabawy. To właśnie na bazie Waszego feedbacku wprowadzamy zmiany w kolejnych edycjach zabawy.

Kiedy wystartuje kolejna edycja? Czy zmienią się wymagania? Tego jeszcze nie wiemy, ale zachęcamy do obserwowania tagu #wykopaka oraz oficjalnego konta zabawy, gdzie poinformujemy Was, jak tylko zapadną decyzje. W lutym na stronie zabawy pojawi się formularz, który umożliwi Wam zapisanie się na powiadomienia o ewentualnym starcie kolejnej edycji.

Na koniec zapraszamy do zapoznania się ze statystykami tej edycji, które przygotowaliśmy dla Was tradycyjnie w formie infografiki (grafika w pełnym rozmiarze).

Pozdrawiamy,
Ekipa wykoPAKI w składzie @chybaDapi, @dobry_programista, @Shyvana i @trusru
Pobierz wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki!

Emocje po piątej edycji wykoPAKI w większości ...
źródło: comment_1673026866uydmQa00EyOKdbRZglTHd5.jpg
  • 42
@wykoPAKA:

Dbajcie o magię następnym razem, bo ludzie robią kwasy.
Może jest sens dać w regulaminie zapis, aby w jakikolwiek sposób dać znać odbiorcy, że jest spoko lub nie?

Chciałbym tak "podziękować" osobie, które wysyłałem paczkę.
Najpierw do ostatniego momentu opóźniał weryfikację siebie,
pisałem, zagadywałem, cisza, potem jak już odpisał,
to nie że jego wina, że już się weryfikuje, a gdy paczkę dostał to ani spadaj ani ELO

Nie podaję nicku,
Pobierz Boomkin - @wykoPAKA: 


Dbajcie o magię następnym razem, bo ludzie robią kwasy.
M...
źródło: comment_16730337649Hjp8um4BZcRdOzzcJL7nh.jpg
Czym się różni ściana wstydu od niewysłania paczki?


@monster-erni jak dobrze rozumiem pytanie to jedna statystyka zawiera wszystkich, którzy trafili na Ścianę wstydu, bo np. nawet nie podjęli próby weryfikacji, po prostu olali, a druga statystyka to najgorszy sort, czyli osoby, które przygotowały paczkę, przeszły weryfikację, otrzymały paczki, a sami nie nadali i zostawili swojego odbiorcę z niczym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boomkin: bardzo ładna paczka, całkiem zacna (piwka (σ ͜ʖσ)) bym nawet powiedział :) odbiorca może ma gdzieś podziękowanie..albo brak czasu ¯\_(ツ)_/¯

Ja jutro wrzucam post apdejt mojej paczki z zeszłego roku xD zdarzają się różne rzeczy you know ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chybaDapi: proponuję podnieść premium 150-200zł bo..przy dzisiejszych cenach to wcale nie jest wyczyn kupić 3 rzeczy i wydać stówę ( _) lite bym zostawił w okolicy 70-80zł (inflacja). Nikt nikogo nie zmusza do opcji premium, skoro cieńko z kasą, co nie?