Wpis z mikrobloga

@To_ufff: No huop mógł założyć płetwy - nie zauważyłbym różnicy xD

uczepić się butów, pokażcie swoje przegrywbuty, które wam odejmują wzrostu


Nigdy nie patrze na to, czy dany but doda mi te 1-2cm xD. Poza tym, po czasie te 1-2cm znikają.
Moja tak mnie mierzyła, tyle że w pewnym momencie przyszedł moment zawodu i przestała, bo zatrzymałem się na mizernym 176cm plus mówiła że trochę mało i powinienem się prostować xD Z innej beczki czasami patrzyła się z boku i mówiła, żebym wypychał szczękę, bo mam cofniętą i średnio to wygląda xD
#blackpill od najmłodszych lat był wpajany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GoldenJanusz ciekawe jest to , że wzrostaki chyba są głównie Oskarkami bo np u mnie na polibudzie nie mam ani jednego niebieskiego o wzroście większym niż 180 cm. Najczęściej mają 175. Typów 180 już jest mało, może z dwóch na roku. No ale ja mam typowych nerdów jak już są kasiasci to są synami innych nerdów. Tymczasem wzrostaki to takie Oskarki z bogatych domów. Ciekawe skąd taka zależność.
@GoldenJanusz: słabo. Gdyby miał mięśnie, barki i kwadratową szczenię to matka także by miała mokro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówię wam. Gdyby oski chciał to matka nie miałaby nic przeciwko ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)