Wpis z mikrobloga

@przemyslawkarbowiak: Serio? Jesteś zdrowy, dziecko jest zdrowe. Dziesiątki tysięcy ludzi wychowuje samotnie dzieci i nie proszą o pieniądze. Ja rozumiem, że czasem są sytuacje że pomoc jest niezbędna, ale nie wygląda na to że w twoim przypadku tak jest. Twój jedyny argument który wyciągasz z rękawa to to że sam dziecko wychowujesz. Piszesz o trudnej sytuacji nie wyjaśniając nawet na czym ta trudna sytuacja polega.
  • Odpowiedz
@przemyslawkarbowiak: I wysłałeś pieniądze tylko dlatego że coś napisała czy jednak było tam coś co faktycznie potwierdza trudną sytuację? Bo o to się rozchodzi. Obecnie wygląda to tak że dałeś lakoniczny opis bez żadnego potwierdzenia swoich słów i liczysz że ktoś wspaniałomyślnie wyśle ci pieniądze. Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę że duża część zrzutek to ordynarna próba wyłudzenia pieniędzy. I ta twoja tak właśnie wygląda. Uwiarygodnij to jakoś to na
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: noe na codzien robie takie cos i nie caly czas. Wstworzyłem zrzutke w pracy bo jestem na 24h nie wiedziałem co napisac czy zeby to bylo w swietle.dobrze odebrane. Jesli chodzi o tam tą pania ktorej pomogłem w zasiegu zeby jej zrzutka ruszyla.to tak pomoglem i wpłaciłem od serducha.
  • Odpowiedz