Wpis z mikrobloga

Znowu dostałem mejla, a w zasadzie dwa. Ale jeden drugi raz już dostałem, to nie będę wklejał. Poniższy mejl od Vioriki; tłumaczenie z translatora:

Hej, mój nowy korespondencyjny przyjacielu.

Hej, mój drogi przyjacielu, tajemniczy nieznajomy, życzę szlachcie, jak bardzo pragniesz znaleźć i rozpocząć znajomość z nową i niezwykłą dziewczyną? Nazywam się Viorika. Myślę, że dla ciebie to miłe jest miłe. Pragnę poznać osobę, z którą moje życie będzie zrównoważone i ciekawe. Bardzo interesująca, otwarta i pozytywna dziewczyna. Ale dla mnie obecnie jestem samotny i bardzo zmęczyłem się takim życiem. Dlatego zwróciłem się do agencji małżeńskiej i napisałem do ciebie list. Właściwie szukam odpowiedniego mężczyzny do dalszych poważnych związków i małżeństwa. Marzenie całego życia - spotkać miłość. Mam wielką nadzieję, że jesteś tym człowiekiem. Będę szczęśliwy, jeśli nasze wspólne zainteresowania, a nasze spotkanie - będą najwspanialszym momentem na początku naszej znajomości. Teraz nie wiem, jak bardzo jesteś zainteresowany kontynuacją naszej korespondencji, dlatego jestem czymś więcej niż tylko informacją, że opowiem o sobie w następnym liście.

Zainteresowany? Proszę o odpowiedź TYLKO na moją osobistą skrzynkę pocztową: ViorikaShe@outlook.com


Z niecierpliwością czekam na list wzajemny z ogromną niecierpliwością. Pocałuj, Vioriko.

#randkujzwykopem
Pobierz gunsiarz - Znowu dostałem mejla, a w zasadzie dwa. Ale jeden drugi raz już dostałem, ...
źródło: comment_1673017166TXL0btO2Lql2q89XXABvto.jpg
  • 1