Wpis z mikrobloga

@zlotopotoczanin: no 25 cm to nie jest ale z 19 będzie :)
@paniejanuszu: nie popadajac w black pille i inne tego typu wynalazki ja już nie wiem czego kobiety oczekuja od faceta. jesteś dobry, dbasz, zabierasz na wycieczki kwiaty jak zwiedna, gotujesz, pomagasz w domu etc. i #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bi4ly_: ja powiedziałem wczoraj niby coś nie tak("jak będziesz w moim wieku to zrozumiesz") no i się zaczęło, że uznaję ją za głupią, że to, że tamto xD zwykła wymiana zdan. A kontakt od razu z jej strony ograniczony, nie mam zamiaru się więcej prosić o wybaczenie za coś co tak naprawdę nie jest krzywdzące, nie miałem nic złego na myśli..
@lilnaseks: zaraz się okaże że chodziliśmy z tą sama dziewczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie no ta moja to miałą coś z łbem i miała humory z dupy, przywalała sie o jakieś głupoty które normalny człowiek by olał, w sumie może to i lepiej ze tak się stało..
@Dimetox: to wtedy nie bedzie tak że ona mi powie że jestem #!$%@??


No jeżeli relację z tą dziewczyną ułożyłeś tak jak ułożyłeś, to pewnie Ci tak powie, masz teraz nauczkę i wiesz jak działać z nową laską. Facet ma się starać na pół gwizdka, pamiętaj
@bi4ly_: szkoda ze na taką babkę trafiłeś, nie zniechęcaj się, bo znajdzie się w końcu taka, która doceni! Pewnie jej od początku z jakiegos powodu nie pasowales i wykorzystała byle wymianę zdań zeby zakończyc. Wkurza mnie że czasem przez humory niezdecydowanych kobiet starający się faceci moga się zniechęcic i dla kolejnych lasek juz po prostu tacy dobrzy nie bedą. :/