Wpis z mikrobloga

Ciekawy temat - znam go z drugiej strony, projektuję narzędzia które można obsługiwać takim ROV. Mam nadzieję że piloci nie przeklinają za bardzo takich jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kartofel: to zadanie pilotow i supervisora, zeby sie nie zaplatalo. Manipulatory sa rozne, ale wygladaja troche jak ludzka reka, tylko ze lokiec zgina sie w obie strony ;) my akurat w meksyku, ale to nie ma znaczenia. Piloci jada tam gdzie sa potrzebni. Zarobki pilota nie schodza ponizej 500€ dziennie. Rozbieznosc moze by duza, moze byc sporo wiecej. Supervisor nie zejdzie ponizej 700€ dziennie.

@bartek555: To chwalenie się pensją marynarza
@m0rgi: Ale ja sie nie chwale swoja pensja tylko pilota rov, ktory nie jest marynarzem. A jak podawac w skali roku skoro wszystko zalezy od tego ile dni pilot przepracuje? Po to sie podaje dniowke, zeby miec oglad, bo mozesz przerobic 20 dni w roku, a mozesz 300. To mam powiedziec ze pilot zarabia miedzy 10 000, a 150 000 € rocznie? Tak lepiej?
@raynex: No rzeczywiscie, pol miliona zl rocznie (i wiecej) to #!$%@? zarobek xD ubezpieczenie i emerytura?
W pracy jestes ubezpieczony, w domu to groszowe sprawy. Emeryture z takim kapitalem zorganizujesz sobie lepiej niz jakikolwiek system emerytalny. Do tego dochodza takie bzdury jak to, ze bedac w pracy nie ponosisz zadnych kosztow - jedzenia, rachunkow, itp. Zainwestowac musisz w kurs. W normalnych krajach czesto masz je finansowane, albo przechodzisz w danej firmie