Wpis z mikrobloga

@fiir: Tak, gry mi się nie podobają bo jestem klakierem xD Zrozum ziomuś, że mnie to po prostu nie bawi, że czuję w tym wypalenie. Kupiłem 35 tytułów na gogu, potem Series X. Chcę grać, ale wytrzymuję z tym najwyżej pół godziny. No nie jara mnie to już. Wolę wyjść z domu, wsiąść w samochód/na rower lub czegoś się nauczyć. Mam tak nie tylko z grami ale też z filmem i
  • Odpowiedz
  • 2
@tymc @panKrzysztofKrawczyk @fiir przecież dalej powstają dobre gry bez wciskanego na siłę multiplayer i mikrotransakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) od samego roku 2015 mamy Wiedźmina 3, Dark Souls III, Bloodborne, Sekiro, Elden Ring, God of War, Tlou 1/2, Zelda botw, Death Stranding, rdr2, MGSV, Returnal, Soma, Hollow Knight, Hades + wiele wiele więcej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tratak: A to nie są starsze gry? 2015 był prawie 10 lat temu. Chodzi mi o czasy dzisiejsze. W 2018 roku powstał rdr2 i kingdom come. I to w jednym roku, a dziś co mamy, odgrzewane far cry, cyberpunk co też jest taki sobie, dying light 2 który mechanicznie wygląda gorzej od 1. Szkoda gadać, nie dziwne że ludzie wracają do starych tytułów
  • Odpowiedz