Wpis z mikrobloga

Ale mnie czasem ten egocentryzm obywateli USA #!$%@?. Ostatnio chyba pod jakimś tik tokiem nie dość że sam tik tok był o chłopie który nie wierzył, że finał mundialu oglądały 4 miliardy ludzi (a był porównywany do superbowl) to inny gość stwierdzil, że Tom Brady wszędzie poza USA był znany tylko z tego że jest mężem modelki Gisele Bundchen. Na co inny Amerykanin stwierdził że każdy nieignorant powinnien go znać porównując go do np Michaela Jordana.
A prawda jest taka, że o ile gwiazdy NBA istnieja jakos w świadomości Europejczyków to futboliści są totalnie anonimowi wszędzie poza USA.
Gdyby spytac przeciętnego Europejczyka o jakiegoś znanego futbolistę to moze jedna osoba na 50 by odpowiedziała. Gorzej wypadłby chyba tylko bejsbol.

#usa #sport #pilkanozna #pilkanozna #hokej #nhl #nba #nfl
  • 19
@AdamKarolczak02137 No chyba nie.

W Polsce gdzie jest spore zainteresowanie piłka finał oglądało 9 mln na 38 mln. W Francji finał oglądało 25mln na 67 mln. Francji która grała w finale! Podczas finału byłem w centrum Rzymu i tam totalnie wywalone na ten finał, tłumy ludzi wszędzie ale prawie nigdzie nie dało się obejrzeć nawet.

A mówimy o bogatej Europie gdzie zainteresowanie piłka jeet duże. Europie która nie ma nawet 750 mln
@FaterAnona1: @Perloooo: moje autorskie badania
@czlapka: 25 mln to było źródeł transmisji, przecież mnóstwo ludzi oglądalo po barach gdzie na kilkudziesięciu ludzi przypada kilka odbiorników xD
No chyba nie myślałeś że kazdy oglądał sam baranie xD
A w dzisiejszych czasach coś takiego jak brak dostępu do internetu czy tv nie istnieje
Nawet w jakiś murzyńskich wioskach gdzie ludzie umierają z pragnienia mają internet
@AdamKarolczak02137: to nie było zaproszenie do dyskusji, trollu, bo nie ma o czym ( ͡° ͜ʖ ͡°) juz ci kolega @czlapka wytlumaczyl dlaczego. ja tylko dodam, ze starasz się zignorować fakt jak wiele osob (z tych, które dostęp do transmisji miały) ma sport, piłkę nożną, a zwłaszcza ten krwawy, skorumpowany antymundial w piździe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AdamKarolczak02137: zachowaj swoje fantazje erotyczne dla siebie. Widzę po komentarzach że masz silna potrzeba aby jakiś mężczyzna zadowolił cię oralnie, polecam odwiedzić jakiś gejowski przybytek rozkoszy, ewentualnie chyba Grindr się zwala aplikacja służąca spełnieniu twoich pragnień :) Powodzonka i miło zobaczyć że coraz więcej gejów nie ma problemów z mówieniem o tym w internecie!