Wpis z mikrobloga

Widziałem już kilka akcji, gdzie jakiś Mirek pisał, że potrzebuje grafiki i traktował osoby wykonujące takie prace na zasadzie "dla ciebie to 5 min roboty" więc zrób mi to za free. Nie szanuje takich osób, które myślą na zasadzie "ale to kilkanie w kąkuter".

Dlatego też szukam grafika do uczciwego zlecenia. Od razu zaznaczę, że dopiero rozkręcam biznes i nie mam jeszcze wielkich środków na inwestycje. Sam próbowałem ogarnąć grafiki ale kosztuje mnie to za dużo nerwów i czasu, a minęło sporo czasu od kiedy więcej siedziałem w PS (obecnie robiłem w GIMP bo nie mam licencji na PS). Ogarnąłem tylko logo, które wydaje mi się okej (jak będzie pomysł na podrasowanie/doszlifowanie to jestem otwarty na propozycje. Logo wyślę w *.psd.

Do rzeczy, rozkręcamy ze wspólnikiem fanpage na Facebook'u, związany z naszą działalnością. Potrzebujemy:

1) grafiki do tła FB (która będzie dobrze widoczna i na komputerze i na telefonie).
2) 1-2 uniwersalnych grafik, w których można podmienić zdjęcie i dodać treść związaną z danym postem.
3) szukamy też osób do współpracy, więc jedna sztywna grafika zapraszająca do współpracy osoby z podobnej branży.
4*) bonusowo - mała grafika do wrzucania w komentarzach na innych grupach o podobnej tematyce, taka wizytówka naszego fanpage (bonusowo, ponieważ i tak za taki pieniądz, ogarnięcie 3 punktów to będzie dużo, ale jakby Ci się chciało to będziemy uradowani (ʘʘ) )

Teraz to co istotne dla osoby, która nawiąże ze mną współprace. Mamy ze wspólnikiem na to maksymalny budżet 300 zł. Wiem mało, dlatego jeżeli jesteś początkującym grafikiem i uważasz że podołasz, to zapraszam do kontaktu. Dodatkowo na pewno jak będziemy zadowoleni to rozkręcając fanpage, będziemy potrzebowali nowych grafik, za które zapłacimy naszemu przyszłemu grafikowi więcej ponieważ nasz fanpage ma rozkręcić nasz biznes, a dzięki grafikowi będziemy mogli wystartować.

Dodam jeszcze, że próbowałem i walczyłem z tłem fanpage'a, więc podeślę również to co ja sam dłubałem w GIMP, może pomoże, a może będzie okazja do pośmiania się z amatora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit - zapomniałem o najważniejszym. Zapłacić za grafiki mogę dopiero w drugiej połowie stycznia. Oczywiście wystawię fakturę ale to już na wiadomości prywatnej!

#grafika #grafikakomputerowa #zlecenie #praca #photoshop
  • 11
zasadzie "dla ciebie to 5 min roboty" więc zrób mi to za free. Nie szanuje takich osób, które myślą na zasadzie "ale to kilkanie w kąkuter".


@KarLak: ale taka jest w zasadzie prawda ze to szybka robota xD cenowo jest dużo ale to dlatego ze graficy bronią swoich stawek
@GoracyDelfin: Jeżeli dobrze zrozumiałem. To tak, zdaje sobie sprawę, że ceny są wysokie, a dla niektórych osób z branży są to często 30 min pracy na ogarnięcie tematu, ale z kolei kiedy sam nie masz takich umiejętności, a podejmiesz rękawice i próbujesz stworzyć, coś co nie będzie kuło w oczy, to inaczej podchodzisz do tematu i rozumiesz, że są to lata doświadczenia.
ale to dlatego ze graficy bronią swoich stawek


@GoracyDelfin: a to dobre
jak wrzucę na jakiś portal projektowy ofertę: potrzebuję logo za 50pln w wektorze
to się zaczną zabijać o taka fuche ( ͡° ͜ʖ ͡°)