Wpis z mikrobloga

Jakiś pies lata po okolicy, nie kojarzę żeby był kogoś stąd. Za dużo ludzi tu nie ma. Być może ktoś go wywalił, wywiózł na pustkowie, bo teraz podobno dużo ludzi się pozbywa zwierząt obecnie. Chyba że to powsi noga i za sarną tu przyleciał. Daje się pogłaskać, towarzyski jest, przez okno widziałem jak poleciał w krzaki kilometr dalej. Jak go jutro, lub za jakiś czas spotkam w krzakach, w okolicy, albo podejdzie pod dom, będę widział że głoduje to go się przygarnie.
#przegryw #pokazpsa #psy #smiesznypiesek #zwierzaczki
Pobierz TrzyGwiazdkiNaPagonie - Jakiś pies lata po okolicy, nie kojarzę żeby był kogoś stąd. ...
źródło: comment_1672928467hNUZIianYRk4YWXiGkNRuQ.jpg
  • 17
Być może ktoś go wywalił, wywiózł na pustkowie, bo teraz podobno dużo ludzi się pozbywa zwierząt obecnie.

@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Właśnie to jest przykre jak diabli, że przez obecną inflację ludzie wypuszczają psy i koty w dzicz, bo w końcu to kolejna sznupa do wykarmienia. Ten kejter, którego spotkałeś to może ma szczęście, że jest wolny, bo niektórzy zwyrodnialce wywożą psa do lasu i przywiązują do drzewa, by tam zdechł.
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - > Być może ktoś go wywalił, wywiózł na pustkowie, bo te...
źródło: comment_16729304134IjzLH348z6ULazy6vAsoK.jpg
@choochoomotherfucker: Oo czyli nas można wsadzać do jednego worka, ale normictwa już nie, dobrze wiedzieć
Tylko 2 rzeczy, które tu napisałaś są prawdą, reszta to jakieś kompletne bzdury, które jeśli już ktoś gdzieś nabazgrał to na pewno nie w naszych kręgach, bo z blackpillem to to nie ma nic wspólnego
@Szumimiwelbie: Nigdzie nikogo nie wsadzam do jednego worka, cały czas podkreślam, że są dwie grupy przegrywów, czytaj uważnie moje komentarze.

Tylko 2 rzeczy, które tu napisałaś są prawdą


Żadna z tych rzeczy nie jest prawdą, ewentualnie może być prawdą, jeśli chodzi o jakaś część kobiet, ale tacy ludzie twierdzą, że wszystkie takie są.
przyjemnie czyta się jego wpisy.


@choochoomotherfucker: Ta część może być prawdą, i bardzo się cieszę, dziękuje za taką opinie. Ale jak każdy tutaj nie jestem normalny i też mam swoje za uszami, szczególnie jeżeli nie panuje nad sobą. Ale staram się, chce chyba powoli zmieniać ten stan rzeczy.

@choochoomotherfucker: @Szumimiwelbie: No nie ma co się oszukiwać, że obraz tego jak odbieramy świat zależy w głównej mierze od tego w