Wpis z mikrobloga

@bkce:
Obejrzałem urywek i od razu widzę, że doktor wściekły, w #!$%@? agresywny. Może faktycznie sobie kiedyś na dłużej zapuszczę.

"Ja chcę mieć mocny kanał pro-natowski, pro-liberalny, a nie pro-#!$%@?-czołgowy" XD.

Są ludzie w których ustach przekleństwo brzmi jakoś naturalniej, ale no naprawde, od razu widać taką manierę takiego płaczusia, który próbuje zgrywać twardziela. Jeszcze ten pseudo-stylowy kapelusik.
@bkce: A czyli pomijając napuszoną manierę, to jest jeszcze do tego typowym polskim intelektualistą, który lubi płaszczyć się przed zachodem? No teraz to na pewno muszę obejrzeć XD.

Też jestem zwolennikiem NATO i nienawidzę pisowskiego zaprzaństwa, ale nic mnie tak nie śmieszy (lub nie #!$%@?, zależy) jak takie mentalne chłopy pańszczyźniane, które by najchętniej dupę wylizały Zachodowi, żeby tylko poczuć się modnymi, nowoczesnymi i cnotliwymi. Stoimy po stronie Zachodu i integrujemy
@fantazm: Żaden Zachód! Tylko Francja i Holandia się liczą. Nie pytaj czemu. Tak po prostu jest. xD

Polecam film o Andromedzie, tej od tłumaczeń, piękna odklejka. Dla mnie osobiście film roku na kanale. xD
@bkce: Gdyby Francja była inna to sam może byłbym frankofilem, niestety jak to mówił Kisiel... Francja po prostu lubi #!$%@?ć się Rosji. I powtarzając znowu po nim.

"Pocieszam się tylko, że ta stara #!$%@? Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała!" I na to miejmy nadzieję. POLSKA GUROM.

edit:
O, a co zarzuca Andromedzie tak w skrócie? Obejrzę, ale zajawka się przyda ( ͡° ͜ʖ
@fantazm: Zarzuca, że gdzie diabeł nie może tam babę poślę. Serio.

Skoro Bart nie nakłonił Polaków do pójścia na wojnę z Rosją polemizując z jednym wpisem na Twitterku, to Andromeda używając obelgi Ogurkin oraz łamiąc ruskie copyrighty właśnie zbiera wojsko w sieci i krzyczy na Moskwę!

Wczorajszy dzień na tagu. Polecam. xD

PS. Kisiel na propsie.
@bkce: Cóż, doktorek ma faktycznie "mocny kanał" patrząc po komentarzach, komentarzy niemalże hagiograficznych ma mnóstwo (dlatego #!$%@? nienawidzę takich "geopolitycznych" kanałów, bo siada jakiś atencjusz, #!$%@? często kocopoły, a ludzie "O JEZU NIKT MI TAK NIGDY OCZU NIE OTWORZYŁ, SAMA MĄDROŚĆ"). Dawał serduszka pod tyloma komentarzami, że widać jak bardzo schlebia mu ta atencja i że mu się w ogóle chce to czytać. Pewnie jest na tym zafiksowany i ciągle szuka
@bkce: Widzę, że to jest najgorszy rodzaj tchórzliwego w gruncie rzeczy robaczka zamykającego się w bańce samouwielbienia i lizusostwa. Język ma zupełnie niepotrzebnie plugawy, kompletny brak kultury, kompletny brak otwarcia na argumentację, realną dyskusję, jakąkolwiek krytykę, po prostu JA JESTHEM WYKSZTAŁCONY A TY #!$%@? ZDRAJCA .