Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
powiem wam że nic nie niszczy samooceny tak jak Tinder :D wróciłem po długim okresie. schudłem łącznie kilkadziesiąt kg, wyrobiłem całkiem niezłą sylwetkę, wydawało mi się że dobrałem całkiem korzystne zdjęcia i opis. wynik? 15 polubień i 1 para w 24h, gdzie wiadomo że już lepiej nie będzie bo profil eksponowany jest tylko na początku.
#tinder #samotnosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b5ab093aff44a0fb1a8830
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
powiem wam że nic nie niszczy samoo...

źródło: comment_1672866109rZMlMlVOpxcAk5AVtONAHh.gif

Pobierz
  • 12
@podrywacz1: to jest nic, ja tam miałem zawsze po 300-500 par ale umówić się z ciociami to często mission impossible. Możesz umówić się z 5 laskami na jeden dzień i tą samą godzinę, bo 4 z nich ci powiedzą o śmierci kota, babci czy grypie

Na 30-parę spotkań to praktycznie nic z tego nie było, one tam naprawdę szukają Chada i ideału, więc nawet jak jesteś 6/10 zadbamy to i tak
MiłosnyListonosz: @OracleCloud: @ollsonn: karyny z badoo i azjatki hahaha to nie jest zadna alternatywa. Mnie też ghostowały Karyny z badoo robiące za minimalną. Myślałem, że chociaz może złapię jakąś na kasę bo mam swój mały biznesik dający mi regularnie 10k euro na reke/miesiąc i #!$%@? tam. Wyrywanie na kase to najwieksza sciema jaka istnieje na świecie. Azjatki to samo, te to juz nawet nie ukrywały, że wyglad nie ten