Wpis z mikrobloga

@JaTobieTyMi: takich janusz deweloperów stawiających chałupy na hektarach po dziadkach są tysiące.
Nie wiem kto chciałby mieszkać na takim #!$%@? na działce 500m2, nawet altanke ciężko dostawić o garażu nie wspominając (oczywiście w bryle brak).

Na wsi to trzeba mieć przynajmniej 10x tyle, by można było jako tako się urządzić.
@JaTobieTyMi: Mogę podać kilka argumentów:
- taki dom kupi ktoś z okolicy. Na wsiach czy małych miasteczkach budowa bloków często nie istnieje i jak chcesz mieszkać samemu to albo mieszkanie używane, albo budujesz.
- ktoś pracuje z domu. HO, rolnik, syn rolnika, okoliczny.
- to jest 2000zł za metr. W byle bloku w mieście 20 000mieszkańców chcą już 3-4k wzywż. Ludzie kupują droższe domki letniskowe. Za 300k sam bym się zastanowił
@leesiuu: cenę w tych czasach powinno dać radę zbić do 280. w 200k powinieneś się zmieścić w developerski. To nadal cena w tych czasach spoko. Przykładów kupujących znjadziesz wiele jak pisałem. Na prowincji gównomieszkanie chodzi po 4-5k i remont tego to większe dziadostwo niż kładzenie wszystkiego na świeże wylewki czy wygładzone ściany. Nowe to zawsze nowe.