Wpis z mikrobloga

i tak nie zrozumiesz. Jesteś zafiksowany i nie trafi żaden argument. Taki moher z ciebie. Nie rydzykowy tylko tuskowy. Ogólnie analfabeta polityczny kierujący się emocjami a nie pragmatyzmem.


@Tomekmoskwa: Ja jestem zafiksowany xD Czy to ja zacząłem pisać o jakichś Niemcach, których boli jakiś przekop i zazdroszczą Polsce dobrobytu?

Taki moher z ciebie. Nie rydzykowy tylko tuskowy. Ogólnie analfabeta polityczny kierujący się emocjami a nie pragmatyzmem.

O sobie piszesz? Ludzie piszą,
@Kuklak: każdy kolejny port w Polsce jest konkurencja dla innego portu. Między innymi i głowie dla drogich portów niemieckich. I to jest fakt. A Lewandowski nie od dzisiaj jest znanym lobbysta niemieckim. Po co budować porty w pl jak mamy w Niemczech. Po co lotnisko pod łodzią jak mamy pod berlinem. Po co wydawać dziesiątki miliardów na armie jak przecież jesteśmy w NATO. Ogólnie ma #!$%@? cokolwiek budować jak wszystko jest
@crimson_fckr: tradycyjnie.

Inwestycja jest niepotrzebna nie bo "można prosić Rosję o wypłynięcie " - tylko bez sensu bo to populistyczna decyzja, Techniczne założenia tego projektu to są banialuki. Wg. wyliczeń on się zwróci za ok 450 lat, co do znaczenia taktycznego - nasze kajaki bojowe są w pełnej gotowości. Przekop ma 5m głębokości, to typowa populistyczna pokazówka, jak to, że "sam się spłaci z bursztynu co tam wydobędą, tony Panie, tony".
każdy kolejny port w Polsce jest konkurencja dla innego portu. Między innymi i głowie dla drogich portów niemieckich. I to jest fakt.

To są urojenia, a nie fakt. Gdzie się uczyłeś ekonomii? W Akademii Kultury Społecznej i Medialnej? Zastanów się dla jakiego portu konkurencją jest port w Elblągu o dopuszczalnym zanurzeniu 2m.

Trzeba być totalnym baranem żeby negować przekop mierzei.

Trzeba być totalnym baranem, żeby popierać wydawanie 2 mld na przekop, który
@Kuklak: ciagle nie ogarniasz i ciagle emocje. Nie głosowałem na PiS i daleko mi do tego. Trzeba być baranem żeby nie ogarniać osi czasu i porównać port w Gdańsku który ma 1000lat z portem w Elblągu który ma 100dni! Przecież to jest oczywiste ze przekop mierzyli i port w elblagu będzie się rozwijaj i pewnie za 100lat będzie jak Gdańsk albo i większy. A ty w szoku ze posadzone nasiono nie
ciagle nie ogarniasz i ciagle emocje. Nie głosowałem na PiS i daleko mi do tego. Trzeba być baranem żeby nie ogarniać osi czasu i porównać port w Gdańsku który ma 1000lat z portem w Elblągu który ma 100dni!

Czy ty wiesz w ogóle o czym piszesz?
Data powstania: 11 kwietnia 1952

Po co cokolwiek budować. Inwestycje strategiczne to nie budka z piwem i nie wraca się w sezon.

A przekop mierzei to
@Kuklak: „Pierwsza infrastruktura portowa powstała we wczesnym średniowieczu” fakt. Wiec zamykam i wkładam do szuflady z opisem „baran”
A pisanie ze przekop mierzei nie jest inwestycja strategiczna wynosi cię na wyżyny samozaorania. Masz potencjał na wyladowanie w szufladzie „oszołom”.
ile można #!$%@? tłumaczyć, że kanał jest niepogłębiony, i dopiero w tym roku to będzie robione?


@crimson_fckr: i co tam wpłynie po pogłębieniu? Kuter rybacki czy barka z drewnem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)