Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Skończyłem Wiedźmina 3 GOTY :((((( czuje taka pustkę jeny wprawdzie zostało mi parę znaczników odkryć na Skellige ale to o---------a kontrabanda i zagrać w Tusą w Gwinta ale wszystko ;(((( jeny co za weltschmerz ;((( gdzie ja znajdę równie piękną grę, równie piękną historię? Mam nadzieję że w Wiedźminie 4 nie będziemy Geraltem ale spotkamy go w wątku pobocznym historii lub głównym :)
#wiedzmin3
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sebek_Bonk: ja mam pustkę po Uncharted. Ciężko to będzie zapełnić. Fajna historia, postacie. No i najważniejsze: poszukiwanie skarbów zgrabnie wplecione w historyczne wydarzenia. Ktoś włożył naprawdę sporo w pracy żeby można było się wczuć w fabułę, bez głosu z tyłu głowy że to zmyślona bajeczka.
  • Odpowiedz
@Sebek_Bonk: mnie brakuje bardzo czegoś takiego jak losowo generowane zlecenia w wioskach po zakończeniu wątku. teraz to jeżdżę sobie i szukam jakiś przypadkowych przeciwników. a o ile ciekawiej by było jakby w kanałach Novigradu zaś się coś zagnieździło albo w lesie Leszy czy jakaś inna zmora
  • Odpowiedz
@r0bs0n: pisałem to już w 2015, Final Fantasy XV miało chyba takie proceduralnie generowane zlecenia na potwory a Wiedźmin nie XDDDD

Jedna cutscenka z oddawanien zlecenia, nawet bez dialogów i losowe misje na potwory, które i tak już są w grze, przecież to pewnie kilka h max roboty ale no, może w którymś z nowych będzie
  • Odpowiedz