Wpis z mikrobloga

@Myniu Pogania Scholtza do wspierania Ukrainy? Sprzeciwia się sprzedaży udziałów portu w Hamburgu chińczykom? To takie rzeczy z których ją kojarzę.
@siepan: skad ja wypelzlem niech nie bedzie twoja zagwozdka- wypelznij se swoej nory, zglos sie osobiscie i z checia porozmawiam z toba na temat pochodzenia- tylko sie nie zesraj w pory, obiecasz?
@tymoty: posluchaj jakim niemieckim mowi i czym to tlumaczy- mi to wystarczy

Edit: jeszcze mi tak na szybko do glowy wpadlo, przeczytaj jeden z jej Lebenslauf i porownaj go z rzeczywistoscia
@Myniu Kiepsko mówię po niemiecku, mieszkam we Wro i Baerbock znam tylko z jakiś materiałów typu Podcast Ośrodka Studiów Wschodnich. Przeczytałem jej biografie na Wiki i wygląda normalnie.

Możesz po prostu powiedzieć, co jest z nią nie tak? Nie podważam twojej opinii, po prostu mnie to ciekawi.
@Myniu: możesz rozwinąć ten wątek z wykształceniem? Według wiki:

From 2000 to 2004, Baerbock studied political science and public law at the University of Hamburg. She also worked as a journalist for the Hannoversche Allgemeine Zeitung from 2000 to 2003.[17] She completed internships at Norddeutscher Rundfunk, Deutsche Presseagentur and the Council of Europe.[18]


In 2005, Baerbock completed a one-year master course in public international law at the London School of Economics