Wpis z mikrobloga

Marki proszę o pomoc z zakresu smartfonów;
różowa chce se kupić nowy telefon "z dobrym aparatem" Zdecydowała się na samsung galaxy s22 ultra i teraz pytania
czy 128 czy 256
kupić stacjonarnie lub sklep internetowy
czy telefon jest wart tych ~5k (hehe)
z jakiego źródła polecicie kupić
czy są alternatywy do wybranego modelu (głownie aparat)
czy są na sali użytkownicy w/w modelu (opinie)

#smartfon #telefony #android #ios #elektronika
Pobierz nuuubility - Marki proszę o pomoc z zakresu smartfonów; 
różowa chce se kupić nowy t...
źródło: comment_1672809482PnURnipPYkmQtx8PifTVoF.jpg
  • 28
@Arc2: weź wytrzeźwiej


@nuuubility: a ty przestań słuchać fanboyów apple, to jest jakaś #!$%@? sekta ludzi co rubią być #!$%@? w dupsko przez giganta. Wg nich jak nie ma japka na klapce telefonu to nie warto kupować xd

@Fanatyk_Wedkarstwa: Ktoś poleca Samsung, Xiaomi czy inną Motorolę: spoko
Ktoś poleca Apple: o ty #!$%@? fanboju korporacji!!

Taki obraz wykopu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ktoś poleca Samsung, Xiaomi czy inną Motorolę: spoko

Ktoś poleca Apple: o ty #!$%@? fanboju korporacji!!


@L3gion: również proszę wytrzeźwieć, mi nie przeszkadza że ktoś poleca apple. Mi przeszkadza, że typ twierdzi, że absolutnie wszystko inne to gówno a samsung za 3-5k nie różni się od telefonu noname za 1k. Proszę czytać ze zrozumieniem bo wyglądasz przez takie komentarze jakbyś należał do sekty apple i uważał, że absolutnie nic innego się
@nuuubility: ja mam Pixela 6, też brałam ze względu na aparat i rozsądną cenę (2300 na Amazonie niecały rok temu). Bardzo polecam, jak budżet jest większy to skusiłabym się na nowszego.
Aparat jest dobry i ma dodatkowe funkcje AI typu wymazywanie ludzi ze zdjęć, a dodatkowo to telefon od Google, więc teoretycznie najlepiej działający z Androidem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nuuubility: mam s20 ultra od ponad 2,5 roku, awaryjności zero. Jedyne co może twojej lasce nie pasować to rozmiar - to jest duży telefon, niech idzie do jakiegoś salonu i sprawdzi. Kup przez internet np. z odbiorem salonie.