Wpis z mikrobloga

Marki proszę o pomoc z zakresu smartfonów;
różowa chce se kupić nowy telefon "z dobrym aparatem" Zdecydowała się na samsung galaxy s22 ultra i teraz pytania
czy 128 czy 256
kupić stacjonarnie lub sklep internetowy
czy telefon jest wart tych ~5k (hehe)
z jakiego źródła polecicie kupić
czy są alternatywy do wybranego modelu (głownie aparat)
czy są na sali użytkownicy w/w modelu (opinie)

#smartfon #telefony #android #ios #elektronika
Pobierz nuuubility - Marki proszę o pomoc z zakresu smartfonów; 
różowa chce se kupić nowy t...
źródło: comment_1672809482PnURnipPYkmQtx8PifTVoF.jpg
  • 28
@nuuubility: Oczywiście że tak, kupienie taniego chińczyka dlatego, że chcesz mieć tani telefon który wystarczy na rok jest spoko, różne są wymagania.
Kupowanie chińczyka za parę tysięcy (np. Samsunga) i udawanie że jest lepszy od tego najtańszego chińczyka to XD
Głównym założeniem jest dobry aparat, wg mnie wszystkie nowe telefony mają porównywalne możliwość (nie parametry). Ogólnie jest taki zamysł, żeby z poziomu telefonu zrobić "wszystko" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nuuubility: ja to bym sprawdzil organoleptycznie w sklepie jak to foci. Wprawdzie jam tylko nedznym posiadaczem S21 zwyklego jest ale o ile glowny aparat robi "przyzwoite" zdjecia to szerokokatny juz pazdierz wypluwa, co widac nawet na telefonie po powiekszeniu. Na monitorze to juz w ogole zgroza :D dalsza rzecz, 128 to tak troche malawo, chyba ze bedzie focone od swieta tylko ;)
@nuuubility: lepiej xiaomi 13 pro, samsunga z gównianym Exynosem bym za darmo nie chciał. Niestety samsung wie że europejczyków można dymać i na rynek amerykański daje Qualcomma a na rynek EU daje swojego gównianego exynosa.
Ogólnie szukaj telefonu ze Snapdragonem 8 Gen 2.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nuuubility: po moim riserczu telefonu dla różowej do 4k padło na ziemi 12 t pro.
Samsungi #!$%@?ć kamieniami. Przereklamowany syf dający gorsze procesory dla biedaków feat bakteria która może #!$%@?ć jutro lub za 3 mać akurat jak będziesz mieć kaca i nie uda ci się wstać na czas podczas pozaru chaty.

Aparat w 12 t pro #!$%@? mnie za każdym razem jak widzę foty nim zrobione
@nuuubility: imo Samsung nie warty 5k. Najlepsze zdjęcia bezdyskusyjnie będzie robił iPhone - ale sam musisz zdecydować czy warto tyle becelowac. Nie bierz żadnego Huawei ani Motoroli. Xiaomi 12t pro jest optymalny jeśli chodzi o stosunek jakość/cena.