Wpis z mikrobloga

Jeszcze 10 miesiecy i wypierdlam z tego kraju.

Moze uda sie przyszłe święta spędzic w normalnym kraju, a nie polskim #!$%@? ze zlodziejami na czele, ktorych celem jsst drenowanie i dojenie kieszeni frajerow-narodowych polskich idiotow.
Zycie w Polsce kojarzy mi sie tylo z wiecznym strachem ze cos zostanie bez uprzedzenia zmienione albo ze ktos mnie oszuka i w przekonaniu wszystkich bedzie to moja wina, że sie dałem.
Narodowi Polscy idioci znowu wybiorą zlodzieji i karakana. Debile spod znaku jezuska i stare baby co juz stoją nad trumną wybiorą przyszlosc tego kraju.

Gdzie ja żyję. Kolejny raz powtorka z historii gdzie narod marnuje raz po raz swoje lata prosperity i hossy na jakies gowno wojenki zaczetrzewionych populistow doprowadzajac do narodowej tragedii.

#polska #pis #katolicy #bekazpisu #orlen #obajtek
  • 10
@gracilis: Boże jak ty to pięknie napisałeś. Aż łezka mi się w oku zakręciła. Ale sama prawda p0loki takie są. To niczego innego nie jest wina tylko cały ten kraj tak wyglądaj i działa bo ludzie na to pozwalają bo sami tacy są. Daj znać gdzie się osiedlisz bo sam chętnie wyemigruje z rodziną, bo mam dość płacenia na ten chlew.
@gracilis: Zgadzam się w 100%. Ja już robię przymiarki wewnątrz mojej firmy do wysłania mnie do Niemiec.

Dla mnie jeszcze takim ważnym aspektem jest szkolnictwo. Chciałbym, żeby moje dzieci chodziły do normalnej szkoły (bez 10h religii) i potem poszły na studia gdzieś na prawdziwy uniwersystet a nie jakiś polski skansen który jest zajebisty tylko dlatego, że jest założony przez króla Januszosława Światłego w 1140 roku przed nasza erą i może się
Daj znać gdzie się osiedlisz bo sam chętnie wyemigruje z rodziną, bo mam dość płacenia na ten chlew.


@Erravi: Smutne jest to, że tak naprawdę emigrując gdziekolwiek na zachód, będzie Ci lepiej, jeśli jesteś ogarnięty. Wszyscy na przykład srają na UK, że gówno, że źle traktują itd. A moje doświadczenie jest inne. Jak jesteś ogarniety i coś sobą reprezentujesz to cenią cię i możesz sobie dobrze poukładać życie i funkcjonować jak